Офф: Снимки на бебето, докато го кърмите

  • 2 775
  • 62
Имате ли такива? Мъжът ми за съжаление така и не пожела да ни направи такива, но съм разглежадала на познати и са страхотно - запечатват такива емоции и изражения у детето, а и у майката...
Та мисълта ми е, ако имате такива, дайте насам;).
Виж целия пост
# 1
Имам само една снимка как кърмя Лора.
Тя е на 1 месец тогава.
Няма кой да ни снима, защото в тези моменти сме сами.
Скоро мъж ми ме снима с камерата, за да се види малката, като порасне и да знае, че е кърмена. Много слядко беше.
Озвучаването на филма беше - "Дева Мария .....  Blush ".
Хубави спомени ще са за в бъдеще.
Виж целия пост
# 2
Снощи накарах да ни снимат.Какво ще се вижда незнам Rolling Eyes За емоциите си права.Аз имам идея и да се снимаме вечер, докато го гушкам в леглото- след кърмене,ах какво блаженство е изписано но лицето му.....
Виж целия пост
# 3
Имам , но са много смешни ( на едната съм стъпила на една пластмасова купа , например ,и отгоре и един медицински справочник , за да ми е удобно Simple Smile  ) Embarassed  и не знам колко са за "обществено достояние " . Ще ми се смеете  Laughing
А и трябва да ги сканирам ....
А , имам и още веднага след раждането , когато нарушавах с чиста съвест правилото "детето на гърдата на не-знам- си- кой- час след раждането "  Stuck Out Tongue
Ще си помисля , и може и да ги сканирам  Wink
Виж целия пост
# 4
Имам, но трябва да ги сканирам. Не са много, 5-6,  но само на 1-2 се вижда добре, че кърмя, на другите не става ясно Simple Smile Като ги сканирам, ще пусна да видите.
Виж целия пост
# 5
нямам!Мъж ми категорично отказва да ни снима Imp А майка ми е недоскив...Направо за срамота сме...Как да го убедя, че в женските гърди, които кърмят, няма нищо сексуално?
Виж целия пост
# 6
Аз имам .. ама сама съм си я снимала, така че не се вижда на чия цица е увиснала  Laughing  Laughing най обичам като си кръстоса отпред ръчичките и прави разни сладки муцунки..  несравнимо удоволствие е да си я гледам като папка  Grinning  

Ето ни http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=1683&AlbumId=3849
Виж целия пост
# 7
Цитат на: Mags
Аз имам .. ама сама съм си я снимала, така че не се вижда на чия цица е увиснала  Laughing  Laughing най обичам като си кръстоса отпред ръчичките и прави разни сладки муцунки..  несравнимо удоволствие е да си я гледам като папка  Grinning  

Ето ни http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=1683&AlbumId=3849


Ох, душица, колко е съсродоточена!
Искаам бебе;)!
Виж целия пост
# 8
Цитат на: Iva_D
Цитат на: Mags
Аз имам .. ама сама съм си я снимала, така че не се вижда на чия цица е увиснала  Laughing  Laughing най обичам като си кръстоса отпред ръчичките и прави разни сладки муцунки..  несравнимо удоволствие е да си я гледам като папка  Grinning  

Ето ни http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=1683&AlbumId=3849


Ох, душица, колко е съсродоточена!
Искаам бебе;)!

Малка сладурка, колко усърдно бозае! И аз искам бебе пък! Mr. Green
Виж целия пост
# 9
Ето ви и една наша... добре, че хванах сестрата на моя мъж да ни снима докато им бяхме на гости, че моя мъж(завършил е фотографското у-ще) хич го няма в снимките  Laughing  Laughing  Laughing
Виж целия пост
# 10
Имам една, ама ще я пратя на мейл, ако някой я иска. Не ми се ще да я плясвам в нета  Wink
Виж целия пост
# 11
Цитат на: nad_tab
Ето ви и една наша... добре, че хванах сестрата на моя мъж да ни снима докато им бяхме на гости, че моя мъж(завършил е фотографското у-ще) хич го няма в снимките  Laughing  Laughing  Laughing

nad_tab, много сладко те гледа в очите! Много обичах така...моята вече гледа където си ще, а как предано ме гледаше в очите!
Виж целия пост
# 12
Цитат на: cheta
Имам една, ама ще я пратя на мейл, ако някой я иска. Не ми се ще да я плясвам в нета  Wink


Айде сега, предрасъдъци;), давай насам: iva@bnt.bg
Виж целия пост
# 13
Цитат на: boo
Цитат на: nad_tab
Ето ви и една наша... добре, че хванах сестрата на моя мъж да ни снима докато им бяхме на гости, че моя мъж(завършил е фотографското у-ще) хич го няма в снимките  Laughing  Laughing  Laughing

nad_tab, много сладко те гледа в очите! Много обичах така...моята вече гледа където си ще, а как предано ме гледаше в очите!

Странно е, нали... от първите дни ме гледа така... много ми беше странно, как на 20дена, на тъмно успява да ме гледа в очите... нали уж не виждали...
Много е силна връзката с бебока, по време на кърмене...
Още веднъж, благодаря, на всички в този форум!!!!
Ако не беше той, нямаше да кърмя!!!!!!!!!!!!!!!!
Виж целия пост
# 14
Цитат на: boo
Цитат на: nad_tab
Ето ви и една наша... добре, че хванах сестрата на моя мъж да ни снима докато им бяхме на гости, че моя мъж(завършил е фотографското у-ще) хич го няма в снимките  Laughing  Laughing  Laughing

nad_tab, много сладко те гледа в очите! Много обичах така...моята вече гледа където си ще, а как предано ме гледаше в очите!

Ей това гледане в очите е страхотно наистина. Ради така сучейки и гледайки ме в очите се разсмя за първи път на глас.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия