Личен лекар във ВМА -поликлиника?

  • 8 679
  • 8
Здравейте , някой от вас има ли GP във ВМА -поликлиниката?
Трябва ми лекар за майка ми...
Нейното GP се прави на тесен специалист по всички болести - не й дава направления и е решила ,че сама ще я лекува/ а тя има сериозно заболяване и й трябват специалисти/.
Много често й предписва лекарства ,които не са съобразени със заболяването й и имат странични ефекти ,които могат да й подействат по-лошо.
Вече незнам какво да я посъветвам....
Знам ,че ще ми помогнете със съвет... Hug
Благодаря !  bouquet
Виж целия пост
# 1
Доколкото знам GP-то на свекърва ми е от там и в общи линии е доволна от него,но не му знам името. Казвала е,че не се стиска за направления,когато са необходими.Преди време си беше направила някакво изследване, което се оказа с недобър резултат и беше дал втори път направление да повтори на друго място /ако съм разбрала правилно/.Слава богу всичко беше OK.
Виж целия пост
# 2
 На майка личният лекар е във ВМА - д-р Данаилов , тя е доволна от него, но има много пациенти и много се чака.
Виж целия пост
# 3
И на майка ми е личен лекар Данаилов, но е доста стиснат за направления, дори когато очевидно се налага я връща. Миналата година писах до здравната каса с конкретен случай и с тяхна помощ го разрешиха, докторът беше в тотално заблуждение. Понеже имам близки лекари, тя ходи при тях и вече една година не ползва направления от него - въпрос на време е да си избере нов и да го смени. Имам много лоши впечатления от него, когато ходим обикновено разговаряме със съпругата му, лекар в същия кабинет - доста сговорчива и приятна жена (но се струхева от мъжа си и без негово разрешение не ни дава направления).
Виж целия пост
# 4
Първо - благодаря ви!  bouquet

Имам впечатления от д-р Данаилов , но не ми се иска да се записва при него.Имам съображения относно това.

Други лекари там няма ли? Confused

Може би темата не е за тук,но късно се усетих.Ако искат модераторите да я преместят, където й е мястото. Peace
Виж целия пост
# 5
Ако искаш мога да попитам свекърва ми как се казва нейния лекар.Така по описанията ми се струва,че не е д-р Данаилов.
Мисля,че темата е за здравния справочник,там може повече хора да ти отговорят.
Виж целия пост
# 6
Точно за Здравния е.По-горе съм написала ,ако искат  модераторите да я преместят.

А иначе ,попитай я ,моля те ,ако не те затруднява. Hug
Благодаря.
Виж целия пост
# 7
Въпросното GP се казва д-р Маламов.Сега разпитах свекърва ми и отново каза,че като цяло е доволна от него. Наскоро само не и е дал някакво направление,но иначе и е давал по различни поводи, изследвания, специалисти, което не гарантира,че при майка ти ще бъде така. От други пациенти е чувала,че са доволни от него.
Ако имаш възможност поразпитай и проучи за него,а и за други лекари!
Ако още нещо те интересува питай!
Успех и бързо възстановяване на майка ти! Hug
Виж целия пост
# 8
Много ти благодаря! Hug  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия