как топлите зеленчуковото пюре

  • 1 936
  • 53
аз го топля на водна баня но се чудя дали ще може в микровълновата или не е полезно за мъничето.вие как го топлите Rolling Eyes  newsm78
Виж целия пост
# 1
На водна баня.  Peace
Виж целия пост
# 2
На водна баня.
Виж целия пост
# 3
Микровълновата не затопля равномерно навсякъде. Има риск да опариш езичето на бебето. По-добре на водна баня.
Виж целия пост
# 4
Не виждам проблем да се затопли в микровълнова, аз освен на водна баня и така съм топлила  Peace
Виж целия пост
# 5
На водна баня.
Виж целия пост
# 6
Винаги на водна баня. Peace
Виж целия пост
# 7
Винаги съм топлила пюрета в микровълновата, но винаги ги пресипвам в чаша или купичка и после хубаво разбръквам за уеднаквяване на Т. Топля ги на средна мощност, да не стават врели чак.
Виж целия пост
# 8
Винаги съм топлила пюрета в микровълновата, но винаги ги пресипвам в чаша или купичка и после хубаво разбръквам за уеднаквяване на Т. Топля ги на средна мощност, да не стават врели чак.
да, и аз така правя
Виж целия пост
# 9
Винаги съм топлила пюрета в микровълновата, но винаги ги пресипвам в чаша или купичка и после хубаво разбърквам за уеднаквяване на Т. Топля ги на средна мощност, да не стават врели чак.
PeaceИ аз така.
Виж целия пост
# 10
Изсипвам в купичка и топля в микровълнова. РАзбърквам. И е равномерно затоплено.
Виж целия пост
# 11
Изсипвам в купичка и топля в микровълнова. РАзбърквам. И е равномерно затоплено.

 Peace
Виж целия пост
# 12
Винаги съм топлила пюрета в микровълновата, но винаги ги пресипвам в чаша или купичка и после хубаво разбръквам за уеднаквяване на Т. Топля ги на средна мощност, да не стават врели чак.
и аз
Виж целия пост
# 13
В микровълнова и след това го разбърквам.
Виж целия пост
# 14
Винаги на водна баня. Peace


АЗ също  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия