Гинеколог в Бургас, но не за бременност и раждане

  • 14 167
  • 21
Родих преди почти 7 месеца и мисля, че е време да отида на преглед. Тъй като не съм ходила никога на цитонамазка, бих искала да направя такава, а също и да ми вземат секрет, защото получих някакво течение след раждането.
Тъй като съм здравноосигурена, искам да попитам някой може ли да ми препоръча добър специалист за тази цел, който да работи със здравната каса, личната ми лекарка ще ми даде направление.
Виж целия пост
# 1
Ами май Rolling Eyes няма спциалисти които да работят с здравната каса, поне аз не се сещам за такъв. По добре отиди при някой на частно, а за цитонамаската и микробиологичното изследване мини по здравната каса.
Виж целия пост
# 2
На мен също ми предстои да си направя цитонамазка.До колкото знам има вСв.София там правят   .Предпочитам да я прави жена гинеколог някой ще ме упъти ли?Аз също ще взимам направление от личната . Както mousy и аз имам същите проблеми  в момента лекувам течението с Полижинакс след което трябва да направя цитонамазката  и тогава срезултатите ще ходя при гинеколожката за да ги види .Ще следя темата с интерес.
Виж целия пост
# 3
В Света София вариантите са 2 - Ризова или Скочева. Лично аз бих избрала Скочева, ходех при нея държеше се много добре. От Ризова имам лоши спомени от Патологията - бях в 7 месец с бъбречна криза, а тя ми крещеше и ме изкара лигла.
По принцип знам, че най-добър диагностик е Калчева, но тя не работи със ЗК, както май и всички що-годе добри гинеколози в Бургас.
Виж целия пост
# 4
Благодаря Таня .Малката много е порастнала .Да ви е жива и здрава. Hug
Виж целия пост
# 5
Със здравната каса мога да ти препоръчам Д-р Гавазова в 4.та поликлиника.
А пък можеш да отидеш да ти пуснат изследванията които желаеш с направление и после с готовите резултати и за преглед да отидеш при някой-лекар който работи на часно и найстина да си разбира от работата.
Виж целия пост
# 6
Здравей Дими  тази Гавазова в четвърта  прави ли цитонамазказа да знам дали да си взимам направление от личната.А гинеколожка имам   сега ходя при Градева и съм доволна .След като ми види изследванията тя ще ми гори раничката която ми откри.Благодаря.
Виж целия пост
# 7
в Ел Масри също работят със Здравната каза Peace
Аз лично препоръчвам Д-р Г.Китипов - сряда е сутрин, петък е от 13 до 18 часа
Чувала съм добри отзиви и за Гамишев и Мърмърова, които също там работят - в Ел Масри
Виж целия пост
# 8
Здравей Дими  тази Гавазова в четвърта  прави ли цитонамазказа да знам дали да си взимам направление от личната.А гинеколожка имам   сега ходя при Градева и съм доволна .След като ми види изследванията тя ще ми гори раничката която ми откри.Благодаря.
Да ,взема секрет и след това си го носиш ва лаборатория.
Приятелката ми остана много доволна след това от назначеното й лечение Peace(
Аз лично съм ползвала услугите й когато бях бременна .Перфектна е. Peace
Виж целия пост
# 9
Благодаря ви много момичета. Hug
Виж целия пост
# 10
Цитонамазка може да ти вземе всеки лекар, дори и мед.сестра мисля. Даже днес прочетох, че имало нещо като предложение профилактични годишни цитонамазки да взимат дори личните лекари  Thinking, което ми звучи малко тъпо де, все пак това си е гинекологична работа, защо да занимават горките джипита, дето и без това си имат други работи. Резултатите от изследването се правят в лаборатория.

Лично Кетипов за това нещо не го препоръчвам, защото ми каза, че имам обикновенна раничка, а то излезе нещо много по  Sick Но все пак успя да ми вземе цитонамазка де.
Виж целия пост
# 11
Аз лично препоръчвам Д-р Г.Китипов
В никакъв случай при него,пълен некадърник!При предната ми бременност ми каза,че бебето ми няма тонове и трябва да правя аборт (каза го така,все едно ще ми правят модна фризура  Close ),после като отидох при Калчева-всичко си беше наред.Освен това пипа грубо-момичетата,с които лежах в патологията после,се оплакаха че е груб и невнимателен и след прегледа прокървили леко.
С две ръце препоръчвам Мърмърова-много внимателна и добра като човек-изслушва те,не те претупва и отговаря на всякакви въпроси.На мен тя ми тушира предната раничка,но съм ходила и по много други въпроси при нея-винаги се е държала прекрасно.Освен в Ел масри,можеш да я намериш и в МЦ Литос.Там също работят със ЗК.
Виж целия пост
# 12
Благодаря!
Виж целия пост
# 13
Взех си направление от личната, може ли някой да ми даде координати на д-р Мърмърова в Ел Масри?
Виж целия пост
# 14
Аз също си взех направление  и в понеделник ще ходя .А някой да знае работното време наСурджийска  .Че май там ще ходя.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия