какво да правя с това ядене

  • 494
  • 5
от около 9 дни се захранваме със зеленчуково пюре отначало му се мръщеше много сега го хапва но какъв ужас е......малко преди да дойде време за обедното хранене започва да става нервен(отначало мислех че му се спи-опитах да го приспя не иска а почти винаги когато заспива си поплаква)давам му хапва няколко лъжички и започва да плаче.успокояваме се слагам го в столчето да продължим храненето и пак се започва...след дълго утешаване му давам да суче.посуква и се унася в сладка дрямка слагам го в столчето и тогава сънен си дояжда пюрето без да мрънка.та се чудя какво му става.защо прави така.така ли ще е всяко ядене (вече два-три дни сме така).на някой случвало ли му се е newsm78
Виж целия пост
# 1
Така е и при нас.Дойде ли време за обедното хранене с пюре се започват едни изпълнения. ShockedОтначало си мислех,че не и харесва самото пюре,смених 2-3 вида на различни марки,но не и не.Видеше ли ме да приближавам с лъжицата,се започваше страхотен рев.Накрая се установи,че тя просто не иска да се храни с лъжица все още и сега решението е да и давам пюре + малко АМ от биберон.Ако искаш опитай така,при нас за сега има ефект и изяжда всичко. Peace
Виж целия пост
# 2
Така е и при нас.Дойде ли време за обедното хранене с пюре се започват едни изпълнения. ShockedОтначало си мислех,че не и харесва самото пюре,смених 2-3 вида на различни марки,но не и не.Видеше ли ме да приближавам с лъжицата,се започваше страхотен рев.Накрая се установи,че тя просто не иска да се храни с лъжица все още и сега решението е да и давам пюре + малко АМ от биберон.Ако искаш опитай така,при нас за сега има ефект и изяжда всичко. Peace

Ми все едно аз съм го писала и ние сме на същия хал  Peace
Виж целия пост
# 3
Готово пюре ли даваш или собственоръчно приготвено?
Моето бебе харесва само направени от мен пюрета.
Виж целия пост
# 4
Изчакайте със захранването.
Захраних на 6 месеца и нямам изцапан лигавник и върнато пюре.
Според мен детето щом се мръщи, значи не са му интересни новите вкусове.
Има време за ядене цял живот, но правилното/неправилното захранване си е за цял живот.
Бих наблегнала само на АМ. Но всяка майка сама си решава.
Виж целия пост
# 5
Мисля, че всичко това ще отшуми.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия