Какъв абсорбатор и плот за вграждане?!

  • 4 506
  • 19
Мами, помагайте, защото нищичко не отбирам, когато стане дума за електроуреди ooooh!. Нямам идея за какво да гледам и да внимавам, когато купуваме, а сега предстои да се купуват доста неща. На първо време са уредите за вграждане и по специално плотът и абсорбаторът. С фурна се сдобихме преди 2 дни, но нито знаех какво трябва да има една фурна, нито какви функции ми трябват и ей така просто взехме едно Канди, което беше на добра цена и според продавач - консултанта е и добро качество.
Сега искам да съм по-подготвена за плота и абсорбатора. За първото знам, че трябва да е със сензорни бутони, че да не се различат разни течности под врътките, но с това се изчерпват знанията ми. За абсорбатор пък и идея си нямам какво трябва да гледам. Разчитам на вас за съвети Hug!
Виж целия пост
# 1
за абсорбатора знам, че по-добре да е двумоторен и според мен най-добрите са на FABER
а за плота - правилно си се ориентирала, че е по-добре сензорен
за мен Gorenje са доста добри
прецени дали ще ти трябват 4 котлона или 2 са ти достатъчни
Виж целия пост
# 2
Плота мисля, че няма смисъл да ми е с 4 котлона. Няма как точно на мен да се случи да готвя и на четирите едновременно Naughty, а и предпочитам да спестя малко място Peace. За марките знам, че Горенйе е най-доброто или едно от най-добрите "заглавия" що се касае за печки и котлони. За Фабер не знаех честно казано, че са "напред" в производството на абсорбатори. Освен за марка, моля да ме посъветвате и за някакви функции, капацитет и знам ли и аз от какво ще имам нужда.
Виж целия пост
# 3
Препоръчвам ти абсорбатор Фабер - те са лидери в тази област
Плота - Eurolux
Моите са такива и вече 2 години не са мръднали - супер са!  Peace
Виж целия пост
# 4
На аспиратира трябва да гледаш най-вече капацитета, който зависи от големината на помещението ти. В магазина ще ти кажат най-добре за твоята квадратура какъв капацитет ти трябва. И аз скоро си купих точно на Фабер, те били измислили аспираторите, а си взвх най-мощният 900 куб/м защото ми е голямо помещението (хол и кухня в едно), но знам че колкото бо мощен толкова по добре, защото все си мирише.
Виж целия пост
# 5
Напълно подкрепям Tilieva. На нас ни предстои влизане в нов дом и по съвет на дизайнерите ни (и след като поразпитахме сред хора, занимаващи се с подобна дейност) взехме всички уреди Eurolux, което е търговска марка на Nardi - казаха, че са с много добро качество, въпреки, че са с една идея по-скъпи. И имат страхотен дизайн.

Абсорбера задължително FABER.

Добрата новина е, че една и съща фирма внася и двете марки:)
Виж целия пост
# 6
При нас също хола и кухнята са сляти, тоест има там някаква стеничка, но ние направихме свод, та кажи - речи си е едно цяло сега. Мисля, че всичко общо е около 40кв.м. ... Питам ви вас, защото в магазините ми писна от големи разбирачи - 3-ма продавач- консултанти могат да ми кажат 3 различни неща, които да си противоречат тотално...
За котлоните, мисля, че си избрах един на Горенйе, но не съм много сигурна. Ето го и него http://www.electron.bg/images/ECT300C.jpg ... ако някой го има - нека каже една добра, а в случай, че се налага - може и лоша дума Flutter.
Виж целия пост
# 7
Определено абсорбатор на Фабер, аз лично съм много доволна, а за плота моя е с два котлона и много рядко ми се е налагало да ползвам и двата едновременно.Мисля, че четири са много- плота и фурната ми са на Нарди - вече 5 години без оплаквания.
Виж целия пост
# 8
При нас също хола и кухнята са сляти, тоест има там някаква стеничка, но ние направихме свод, та кажи - речи си е едно цяло сега. Мисля, че всичко общо е около 40кв.м. ... Питам ви вас, защото в магазините ми писна от големи разбирачи - 3-ма продавач- консултанти могат да ми кажат 3 различни неща, които да си противоречат тотално...
За котлоните, мисля, че си избрах един на Горенйе, но не съм много сигурна. Ето го и него http://www.electron.bg/images/ECT300C.jpg ... ако някой го има - нека каже една добра, а в случай, че се налага - може и лоша дума Flutter.
абсолютно същите са котлоните ми
ако не се лъжа има една разновидност на тези с един кръг повече, т.е. големия котлон може да се ползва на по-малък капацитет
иначе само добри думи мога да кажа за тези котлони, като един съвет - когато ги купуваш виж дали си имат шпакла за почистване, моята явно са я скатали и след време разбрах, че си върви в комплект с котлоните. Не че е проблем, продават се, но струват 15-16 лева. Нали се сещаш...
Виж целия пост
# 9
   Аз днес ще ходя да купувам печка,плот и абсорбатор.Абсорбатора е Канди с два мотора ,но незная дали е добър.Сега задължително като отида ще проверя за тази марка ФАБЕР.
Виж целия пост
# 10
Абсорбаторът ни е Eurolux(Faber), а плота е двойка Горение с една разширявасща се зона Peace
Виж целия пост
# 11
Щом площа ти е 40кв.м най-добре си вземи аспиратор с капацитет над 750куб/м, за такова помещение определено трябва да е мощен за да може да обръща въздуха, бързо. И за предпочитане е да е Фабер
Виж целия пост
# 12
Препоръчвам ти абсорбатор Фабер - те са лидери в тази област
Плота - Eurolux
Моите са такива и вече 2 години не са мръднали - супер са!  Peace

Фурната ми е Nardi, аспиратора Faber, a плота Eurolux, като последната е обединената марка на първите две.
Много съм доволна и не съжалявам за избора си.
Виж целия пост
# 13
И ние преди неколко дни се наложи да купуваме уреди за вграждане.
Спряхме се на BOSH. Така, че фурна, плот, аспиратор и пералня са с тази марка. Добри цени и добро ка4ество
Виж целия пост
# 14
Ние пък си взехме абсорбатор на Тека, немска фирма  с гаранции,  устроиваше ме като цена,дизайн и качество, а за плота все още се чудим дали да е сензорна или не,чух че сензорните много бързо се развалят,но ще е Gorenje
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия