Как се спавяте с киселините?

  • 1 350
  • 38
Моля ви споделете как се справяте, че вече не се издържа щом хапна нещо и се почва. Някой път даже и от вода Sick. До сега пиех сада за хляб, но само вечер като легна, а от седмица не се търпи и през деня.
Виж целия пост
# 1
На мен ми помагаше давка орбит тъмно синя не оставах без тях вкъщи. Peace
Виж целия пост
# 2
Газирана вода, сода за хляб или Talcid.
Виж целия пост
# 3
Аз също доста често получавам киселини, които вече не се търпят, но поне за сега ги успокоявам с разтворена във вода хлебна сода. 
Но виж, това с "Орбит"-а трябва да го пробвам newsm10
Виж целия пост
# 4
Пиех газирана вода или кока-кола.
Виж целия пост
# 5
Talcid ми върши работа на секундата. Понякога и газирана вода. Содата за хляб е гадна и вредна.
Виж целия пост
# 6
Пиех сода за хляб, но без особен резултат.
Оправих се едва, когато родих. Един час след това се усетих, че киселините ги няма.  Това беше допълнителен повод за радост Laughing
Виж целия пост
# 7
Спасявах се с Мезим форте Peace
Виж целия пост
# 8
Пиех сода за хляб с оцет, вода и захар. Сместа кипва и докарва мощно уригване. Резултат-краткотраен. Но друго спасение нямах. Когато родих, всичко свърши автоматически.
Виж целия пост
# 9
Опитай с ябълки, на мен определено ми помагат Peace, само дето ми втръснаха вече!
Виж целия пост
# 10
След 7-я месец, не можех да дишам от киселини и единственото, което ми помагаше беше Стопацид. Толкова киселини не съм предполага, че може да имам, но в момента в който родих, и не съм имала повече. Успех  Peace
Виж целия пост
# 11
Аз пия сода за хляб ако са нетърпими--а те доста често са такива. Когато са по-слаби пия прясно мляко(вечер преди да заспя задължително по чашка)
Виж целия пост
# 12
Talcid ми върши работа на секундата. Понякога и газирана вода. Содата за хляб е гадна и вредна.



Само Talcid  Peace
Виж целия пост
# 13
Talcid! Peace
Виж целия пост
# 14
Талцид и Мезимфорте,иначе не се търпеше,но наистина веднага сле раждането забравих за това!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия