Иглотерапия за отслабване

  • 12 205
  • 20
Не знам дали е обсъждана тази тема, но много ми се ще да разбера дали някой е правил такива процедури и най-вече дали има ефект? Някой може ли да препоръча добър специалист, защото трябват наистина много добри познания в областта, за да го практикуваш, а както знаем самозванци има навсякъде!
Виж целия пост
# 1
Аз лично не съм правила такива процедури, но във фирмата, в която работех до преди месец всички са луднали - междудругото наистина има ефект, направо се стопяват.
Виж целия пост
# 2
Ех, как ме загриза любопитството - ще взема да пробвам. Къде ходят твоите бивши колеги, някакви координати или линк да ми дадеш?
Предварително благодаря Flutter
Виж целия пост
# 3
Ооо Това звучи доста добре  Crazy  Дано някой даде някакви кординати и цени ако може  Praynig    Hug
Виж целия пост
# 4
Ами ще се обадя и ще взема координати, но това ще стане утре или вдругиден (как се пише тая дума  newsm78).
Надявам се, че не е много спешно.
Виж целия пост
# 5
За първи път чувам.
Някой ще опише ли какво е това  Hug
Виж целия пост
# 6
И аз не знаех,че се отслабва чрез иглотерапия.
Ще питам невроложката ми.Доколкото знам тя е от първите в Бг,които са почнали да практикуват игло....
Виж целия пост
# 7
Ммммм каква хубава темичка, ще я следя!
Виж целия пост
# 8
Всичко е възможно - мой колега с иготерапия се стопи направо... Просто му беше подтиснат апетита и не хапваше както преди.
Виж целия пост
# 9
Аз съм ходила! За 7 месеца свалих 9 кг. - което въобще не ми се струва много / а при мен има за сваляне/ Ходи се 1 път в седмицата - поне при мен беше така. Подтиска се апетита и същевременно си на диета / без никакви въглехидрати. Моите познати които ходиха свалиха по около 15 - 20 кг , за същото време, така че е много индивидуално. За 1 месец излиза около 130 лв. След това ако не се ограничаваш много бързо се качват отново / килограмите
Виж целия пост
# 10
О, това, че е съчетано с НВД е страхотно! На мен това ми е любимия режим и не бих имала нищо против да ги съчетая. Предполагам, че ако си по-стриктен ще има доста добър ефект.
А ти къде си ходила и доволна ли си от услугите? Ако излиза по 130 лв на месец, значи едно посещение е около 30 и няколко лева?
Виж целия пост
# 11
Аз бях доста стриктна. Нищо не разрешено не хапвах. Но при мен нещата стават доста по  - бавно. Едно посещение беше 20 лв. и отделно иглите - 10 бр. 20 или 30лв не сиспомням точно. Слагат се по 3 игли. Иначе ДА доволна съм определено - проблема си е при мен, другите отслабнаха много. Ако искаш да ти пусна тел. на лични?
Виж целия пост
# 12
Да! Много ще съм ти благодарна Flutter
Много съм се ентусиазирала и нахъсала! Аз имам проблеми с апетита и съм сигурна, че ще има ефект!
Виж целия пост
# 13
Cikoni, моля те да пуснеш и на мен кординатите!! Тази тема много ме интересува! Предварително благодаря!
Виж целия пост
# 14
predi 5-6 godini maika mi si priloji tozi metod za otslabvane i efekta be6e porazitelen.ne e pazila nikakva dieta,osven ograni4enie v sladkite izdeliq.igloterapiqta se izpolzva za lekuvane na vsqkakvi bolesti.maika mi ima6e problem sys syrceto i 6titovidnata jleza i blagodarenie na tezi igli,rezultati te  i bqha v norma.za syjalenie lekarkata,koqto i gi prave6e zamina za kuveit,no ako nqkoi re6i da se podlaga na tazi terapiq trqbva da otide pri profesionalist,za da ne polu4i drug efekt Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия