как си миете тоалетната чиния и четката за тоалетна

  • 6 955
  • 63
това ми е въпросът? newsm78Аз съм много гнуслива,и винаги си слагам ръкавици,мия си ръцете по 1000 пъти след това Mr. Green.Неприятно задължение,но какво да се прави. #Cussing out
Виж целия пост
# 1
С ръкавици, но не защото съм гнуслива, а защото я мия с "Доместос" и ако не ги сложа, ще ми свали кожата  Laughing
С гъба, не с четката и бъркам вътре  Mr. Green после минавам с много силна струя на подвижния душ и готово! Отнема около 2 мин. Peace
Виж целия пост
# 2
С ръкавици, но не защото съм гнуслива, а защото я мия с "Доместос" и ако не ги сложа, ще ми свали кожата  Laughing
С гъба, не с четката и бъркам вътре  Mr. Green после минавам с много силна струя на подвижния душ и готово! Отнема около 2 мин. Peace
Точно така правя и аз.
Виж целия пост
# 3
Ауу, това ми изглежда много неприятно.
Аз мия с четка.Не мога да бръкна вътре с гъба.
Виж целия пост
# 4
Хехехехехе, съвсем добронамерено, темата ме разби.
Виж целия пост
# 5
Не мога да ползвам тоалетна,която не е почистена добре.Мога и посреднощите да стана и да я чистя!
Виж целия пост
# 6
В повечето случай с душа,като преди това е полята с препарат,а четката също с душа!Но четката я сменям всеки месец,така че не ми се налага да я мия много често!На мен също не ми е приятно но...........какво да се прави!
Виж целия пост
# 7
С ръкавици
Виж целия пост
# 8
В повечето случай с душа,като преди това е полята с препарат,а четката също с душа!Но четката я сменям всеки месец,така че не ми се налага да я мия много често!На мен също не ми е приятно но...........какво да се прави!


 И аз така чистя.Но никога с ръкавици .Все пак си е наша а и не ме е гнуз Peace
Виж целия пост
# 9
Тоалетната я мия с гъба и ръкавици, защото съм алергична към доста препарати. Четката за тоалетна не и се впрягам особено, защото установих, че има едни от 2лв и я сменям всеки месец (е, горе-долу).
Виж целия пост
# 10
Нито с гъба,нито с четка.Доместос за 15-20мин и гореща вода след това са напълно достатъчни,когато занятието се прилага често.
Виж целия пост
# 11
С ръкавици, но не защото съм гнуслива, а защото я мия с "Доместос" и ако не ги сложа, ще ми свали кожата  Laughing
С гъба, не с четката и бъркам вътре  Mr. Green после минавам с много силна струя на подвижния душ и готово! Отнема около 2 мин. Peace
Така парвя и аз  Sunglasses.
Обаче като сваля ръкавиците си мия поне 5 пъти ръцете Crazy .......може би по навик..  FlutterMr. Green
Виж целия пост
# 12
С ръкавици, но не защото съм гнуслива, а защото я мия с "Доместос" и ако не ги сложа, ще ми свали кожата  Laughing
С гъба, не с четката и бъркам вътре  Mr. Green после минавам с много силна струя на подвижния душ и готово! Отнема около 2 мин. Peace
Така парвя и аз  Sunglasses.
Обаче като сваля ръкавиците си мия поне 5 пъти ръцете Crazy .......може би по навик..  FlutterMr. Green

и аз така , вашо нашо  задължително с  ръкавици и после сто пъти си мия ръцете като сваля ръкавиците  #Silly
Виж целия пост
# 13
Ако трябва да бръкна с ръце вътре,няма никога да седна! ужас..каква е тази тема.бе хора?Тя дори не е и забавна..изпращя народеца преди Коледа.
А как си бъркате в носа/ А ако е с ръка,миете ли си веднага ръцете? А можете ли да си бръкнете с ръкавици без пръсти?
Виж целия пост
# 14
Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия