къде да водим бебетата зимата на закрито?

  • 3 060
  • 29
имам предвид заведение, което да е подходящо за дете (със салон за непушачи най-малко)... Гудис, Макдоналдс ли само ни останаха..  Embarassed
Виж целия пост
# 1
Ние ходим често в халите. Открихме съвсем скоро колко много забавления има там, но нашето дете е по-голямо.
Виж целия пост
# 2
имам предвид заведение, което да е подходящо за дете (със салон за непушачи най-малко)... Гудис, Макдоналдс ли само ни останаха..  Embarassed



Ами за съжаление за бебта май са това,нашите пораснаха в София ленд,там беше страхотно.
Виж целия пост
# 3
Този пропблем го има не само в София....
Виж целия пост
# 4
       Аз се сещам за "О!Шипка" на бул. "Братя Бъкстон" - салона на първия етаж е за непушачи, втория е за пушачи, градинката - за всички.
       Много симпатична е и сладкарница "Пчела" на бул. България - има, макар и мъничко - детско кътче за майки-непушачи. Отдавна не съм наминавала натам, но преди имаше страхотна атмосфера (уикенда имаше клоунеса).
Виж целия пост
# 5
И аз това се чудя.Ще живея в Овча купел-2 и се надяма да намеря някакво подходящо заведени.Някоя сладкарница с детски кът или нещо такова newsm78.
Виж целия пост
# 6
Ние ходим или в Сити центъра до Хемус или в МОЛ-а на Стамболийски там етажите със заведения са за непушачи, а и на бебчо му е много интересно да гледа светлините и хората.
Виж целия пост
# 7
Да май зимата разходките ще са по моловете  Peace
Виж целия пост
# 8
Да са живи и здрави тези където построиха МОЛ-а.На една минута път мие,страшно удобно.
Виж целия пост
# 9
в Моловете  Peace
Виж целия пост
# 10
Завиждам ви, че все пак имате някакъв избор! В провинцията в това отношение (а и не само в това) е пълна скръб! Затова си правим разходки на открито, когато времето позволява, стоим си вкъщи, когато не позволява и ходим на гостита.
Виж целия пост
# 11
Ние ходим или в Сити центъра до Хемус...

И ние сме там заедно с още едно бебче да се постоплим...   bouquet
Виж целия пост
# 12
Добре де, София ленд не работи ли вече?
Виж целия пост
# 13
Ние ходим или в Сити центъра до Хемус или в МОЛ-а на Стамболийски там етажите със заведения са за непушачи, а и на бебчо му е много интересно да гледа светлините и хората.
Има пространство и високи тавани, въздуха се пречиства непрекъснато.  Peace
Виж целия пост
# 14
София ленд го закриха вече го няма
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия