Справяне с вреден ефект на Метилпреднизолон?

  • 3 423
  • 12
Синът ми пие от вече над 2 месеца Метилпреднизолон и вече прилича н ахамстер в главата. Какво да направя, за да намаля вреднотодействие на лекарството. Попитах лекерката, но тя не ми каза нищо.
Виж целия пост
# 1
Защо го пие толкова време!?!?!?!?!? Доколкото знам е страшно силен с твърде много и неприятни странични ефекти и се дава само в много обострени ситуации при това еднократно или 2 пъти през 12 часа (примерно!)
Виж целия пост
# 2
Не мисля, че можеш да се справиш  Confused Когато спрете лекарството, проблемът постепенно ще се отстрани, заедно с апетита на детето  Simple Smile А защо наистина пие толкова дълго преднизолон  Rolling Eyes

Защо го пие толкова време!?!?!?!?!? Доколкото знам е страшно силен с твърде много и неприятни странични ефекти и се дава само в много обострени ситуации при това еднократно или 2 пъти през 12 часа (примерно!)

Може да се дава по много различни схеми и дозировки, зависи от заболяването  Peace
Виж целия пост
# 3
Може да се дава по много различни схеми и дозировки, зависи от заболяването  Peace

Сигурно. Не съм лекар. Но просто като му знам страничните ефекти  ooooh!
Виж целия пост
# 4
Пие го заради Ревматоиден Полиартрит, който отшумява бавно.
А го пие на три приема по 2 хапчета.
И наистина гадно е.
За сега го наливам с чай от мечо грозде.
Виж целия пост
# 5
Нямах идея, че се прилага и за такива неща  Embarassed Дано скоро го спрете и детенцето ти да се оправи  Praynig
Виж целия пост
# 6
Всъщност е единственото което се прилага, заедно с Метотраксат.
Понеже Артрита е автоимунно заболяване.
Виж целия пост
# 7
Всъщност е единственото което се прилага, заедно с Метотраксат.
Понеже Артрита е автоимунно заболяване.

Това ми е известно  Confused И на Метотраксат ли е бил?!
Виж целия пост
# 8
Още е и на двете.
А Метотраксата ще го пием още поне 5 месеца.
Виж целия пост
# 9
Уф, че неприятно... Пожелавам ви скоро да оставите проблемите зад гърба си  Hug А за ефекта от Преднизолона не се тревожи- наистина ще отшуми много бързо със спирането на медикамента. Peace
Виж целия пост
# 10
Мерси за пожеланието.
Аз не се притеснявам за отшумяването после, а за ефекта по време.
И затова се наливаме с билкови букети за бъбреци, дробове и други. Поне не вредят.
Виж целия пост
# 11
Не се притеснявай,когато спрете преднизолона , я той се пие в низходяща схема, апетита намалява и след спирането му килограмите се възвръщат
Виж целия пост
# 12
Аз се притеснявам от факта, че може да трябва да го пие често. А вредния ефект се натрупва.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия