Семена от кактуси

  • 3 000
  • 5
Днес за първи път в живота си видях да се продават семена от кактуси в пакетче Rolling Eyes Embarassed и не можах да устоя на изкушението  Grinning
Естествено, вече ме гложди съмнението дали ще покълнат и как така са ги смесили - пише семена от различни видове кактуси newsm78
Моля, някой ако има опит, да сподели Hug

Аз ги взех от Бриколаж Flutter
Виж целия пост
# 1
И аз взех преди 2- 3 години и подарих на съпруга ми, който е фен на кактусите. Още не ги е посадил. Ще следя темата.
Виж целия пост
# 2
аз ги бях посяла в бутилка / за детската / но щерките ги поливали , поливали..... и нищо не изникна /вече 2 години/
Виж целия пост
# 3
аз ги бях посяла в бутилка / за детската / но щерките ги поливали , поливали..... и нищо не изникна /вече 2 години/

newsm78 какво точно значи в бутилка Thinking
Виж целия пост
# 4
И моя мъж купи пролетта от Бриколаж. Веднага ги засяхме, но поникнаха само три. Различни видове са и трите. То си личи оше като отвориш пакетчето - самите семена са различни.
Виж целия пост
# 5
на първо място трябват търпение и много грижи.
Специфични почвени смески, пазене от много влага, за да не се появят гъбички, осветление и отопление.
Ако ви се захваща, най-добре потърсете в нета информация (много е, но е подробна). Аз мога да пусна тук отделни съвети, ако има интерес.

В пакетчетата от Бриколаж има от най-разпространените и непретенциозни кактусчета, което е най-добре за начинаещи.
Steisi, семенцата си имат годност. две-три години са доста  newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия