Какво да сервирам с плодов пунш?

  • 672
  • 3
Имам идея за следколедното виждане с приятели да направя плодов пунш /или поне аз така наричам сместа от 1 част водка, 2 части вино розе, 4 части плодов сок и ситни парченца круши, ябълки, ананас и резенчета лимон и портокал, всичко това в голяма купа с внушителен къс лед в средата/.
Само че не мога да измисля какво за хапване да сервирам с това питие. Дайте идеи, моля!
Виж целия пост
# 1
Чакай малко, пунша е топла напитка - какъв лед в средата? То по-скоро прилича на коктейл това което си описала. Тогава направи някакви солени хапки. Ако беше топъл пунша, хапки не вървят - тогава трябваше да е сладкиш, но така - пусни търсачката и ще ти излязат много идеи.
Виж целия пост
# 2
Чакай малко, пунша е топла напитка - какъв лед в средата? То по-скоро прилича на коктейл това което си описала.
Имено, нещо като коктейл плодов и лек става, не знам защо ми е останал в главата като плодов пунш  newsm78 май понеже се сервира от обща купа като пунша.
Виж целия пост
# 3
На водка с розе и плодове вървят леки сирена,студени предястия със сирене.По-нестандартни салати,ядки.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия