Храната от коя детска кухня хапва вашето дете?

  • 1 575
  • 25

Анкета

Храната от коя детска кухня хапва вашето дете?

Опции:

Ами, пак - аз  Crazy
Поизчетох темите за частни дестки кухни и ми се ще да преброя (цифром) доволните и недоволни от една или друга!
Тъй като не е ясно дали ще вземам храна от държавна ДК(пуснала съм тема  ooooh!), да проуча и частните такива!
Аз съм получавала храна от ХЕР- много плаващ час на доставката, храната- средна работа, Влади не я ядеше(ама той малко неща яде  Sad)
Гласувайте моля, мами! Hug
Виж целия пост
# 1
Държавна (но, всъщност-май че е общинска).
Вземах храна от кухнята-майка в "Западен парк". И аз, и Иво бяхме напълно доволни от храната.
Виж целия пост
# 2
Взимаме от 2 месеца от ОЗИ и сме доволни.Разбрахме се кога да я доставят и +- 15 мин са точни.Храната е в чашки за еднократна употреба и важното е, че детето я харесва.
Виж целия пост
# 3
Взимах два месеца от държавната, но като застудя спрях и започнах пак аз да и готвя. Чакам Джуниър да започнат да правят доставки по домовете. От Хер бебе не съм доволна
Виж целия пост
# 4
Взимам храна от държавна кухня.Исках да пробвам наскоро в Джуниър,ама нещо не ми вдъхнаха доверие в раздавателния им пункт.Не можаха да ми отговорят на няколко въпроса,с триста зора ми показаха менюто и т.н.Реших,че не мога да рискувам с тях!
Виж целия пост
# 5
Взимам храна от държавна кухня.Исках да пробвам наскоро в Джуниър,ама нещо не ми вдъхнаха доверие в раздавателния им пункт.Не можаха да ми отговорят на няколко въпроса,с триста зора ми показаха менюто и т.н.Реших,че не мога да рискувам с тях!

Те попринцип май не си падат много по обясненията  Crossing Arms Аз, като се обадих по телефона да питам дали имат доставка по домовете и дали се очаква скоро да пуснат и такава услуга, трябваше да им дърпам думите от устата  Crossing Arms Ужас  ooooh! А иначе менюто го има публикувано и на страницата им.
Аз мисля след месец да започнем с кухнята. Зимата май ще си караме на ОЗИ, като най-удобно с тези доставки. А на пролет може и от Джуниър да пробвам. Макар, че имаме техен пункт за раздаване отсреща.
Виж целия пост
# 6
Добави в анкетката и Хер Мешенлиев. Те също имат доставка им май имат нещо общо с Хер бебе. newsm78
Виж целия пост
# 7
Взимам храна от държавна кухня,но то в Търново май друга няма Joy
Виж целия пост
# 8
Добави в анкетката и Хер Мешенлиев. Те също имат доставка им май имат нещо общо с Хер бебе. newsm78
Her Meshenliev ne e li HER BEBE? newsm78
Виж целия пост
# 9
От държавната - раздавателен пункт Иван Вазов, кухня-майка - Красна поляна.
Вече 2 месеца взимам храна от там и съм много доволна - разнообразно меню, всяка седмица заешко, телешко, агнешко. Само риба не предлагат.
Виж целия пост
# 10
Добави в анкетката и Хер Мешенлиев. Те също имат доставка им май имат нещо общо с Хер бебе. newsm78
Her Meshenliev ne e li HER BEBE? newsm78

Ами и аз точно това се чудя. Водят се уж отделно, а и по-лесно записват, иначе другите неща - като тип на храната и примерно това, че е в бурканчета, са сходни.
Виж целия пост
# 11
Иван яде от храната на държавната кухня в Младост. Почти всичко яде, с изключение на нещата ,които аз преценя, че не бива да му давам.
Виж целия пост
# 12
Извинявам се че се намесвам в темата, но няма смисъл да пускам нова.....Чудя се дали да взимам храна от частна кухня за 3-4 месеца, понеже днес отидох да запиша малката в кухнята на Одрин , но там ми казаха че вече нямат места. Twisted Evil....и понеже след 3-4 месеца ще се местя в Зап.Парк, после направо там ше я запиша....та мами бихте ли ми казали адреси (сайт) на кухни които разнасят по домовете. Можете ли да ми препоръчате някоя Peace

п.с : Да отида ли още сега да подам документи в Западен Парк, при положение че ще взимам храна чак след няколко месеца?
Въобще незнам как се процедира с тия кухни #Crazy
Виж целия пост
# 13
Взимаме храна от държавна кухня - Красня поляна.
Виж целия пост
# 14
Вземаме от държавна кухня в Надежда-6, относително доволна съм. Не ми харесва само, че понякога 2 пъти седмично има пилешко да речем, а десертите се повтарят често - има неща, които се дават всяка седмица. Иначе- добре си е.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия