Здравейте, имам проблем!

  • 1 022
  • 6
Здравейте.
Аз отдавна чета форума, няколко пъти се регистрирам и все няма какво да напиша, защото темите, които ме вълнуват винаги вече са обсъдени. Този път обаче реших да пробвам да попитам вместо да търся в архивите, за да се запознаем.
Проблема:
Имам син - Гого на 2год. и 2 месеца. От средата на септември се разболява със симптоми сополи и храчки в гърлото. пробвахме няколко вида капки за нос и пихме амброксол и суметролим. Има някакъв ефект, но временен и след 3-4 дена се почваше пак. последното бе, че храчката слезе и в дробчето та пихме и антибиотик. сега е добре, но храчката в гърлото си стои.
Въпроса ми е - знаете ли нещо с което да изчистя храчката в гърлото, защото амброксоловите сиропи повлияват чудесно тази в белия дроб, но явно нямат ефект върху гърлото.
  bouquet
Виж целия пост
# 1
май първо трябва да спрат сополите newsm78
Виж целия пост
# 2
Да, секретите от носа слизат към гърлото и така...
Моята дъщеря получи този проблем , когато тръгна на градина и оттогава отърване от тия секрети няма
Виж целия пост
# 3
Направи му на детето изследване с вземане на секрет от гърлото.Да нямате някоя бактерия?Първо това проверете.Лекарите изписват много лекарства,най-вероятно после да правят статистика към фирмите производители.Като теглиш чертата, накрая си дал една торба пари и си отровил детето си с химия.
Виж целия пост
# 4
При нас не откриха бактерия и решиха, че е алергичен ринит - лекуваме се със зиртек Sad/не винаги успешно/.Но задължително трябва да дадете секрет за МКБ, и най-добре да го види специалист уши нос гърло/ за нослето имам предвид/.Възможно е и проблем със сливиците.
Дано се оправите по- бързо!
Виж целия пост
# 5
Направи му на детето изследване с вземане на секрет от гърлото.Да нямате някоя бактерия?Първо това проверете.
задължително трябва да дадете секрет за МКБ, и най-добре да го види специалист уши нос гърло/ за нослето имам предвид/.Възможно е и проблем със сливиците.
Дано се оправите по- бързо!
благодаря, за съветите.
много се надявам да не е бактерия. а и честно да призная мислех че са сливици, но като го споделих с педиатърката тя каза че не е възможно. иска ми се да му спра сополките по някакъв начин, за да видя дали 6те се възобновят. силно се надявам да са били или зъбки или настинки с чести повторения (мноого чести) предизвикани от детската градина и изпотяване през нощта. в момента пием три вида хомеопатични лекарства за изпотяването и имат някакъв ефект, без тях положението беше много трагично и се надявам да се оправим.
... така, 4е ако някои може да ми препоръча, може и хомеопатични лекарства за сополите, които имаме  Praynig
има сухи секрети в нослето и от време на време потичат, без основателна причина, на вода- прозрачни.
 smile3511
Виж целия пост
# 6
Направи му на детето изследване с вземане на секрет от гърлото.Да нямате някоя бактерия?Първо това проверете.
задължително трябва да дадете секрет за МКБ, и най-добре да го види специалист уши нос гърло/ за нослето имам предвид/.Възможно е и проблем със сливиците.
Дано се оправите по- бързо!
благодаря, за съветите.
много се надявам да не е бактерия. а и честно да призная мислех че са сливици, но като го споделих с педиатърката тя каза че не е възможно. иска ми се да му спра сополките по някакъв начин, за да видя дали 6те се възобновят. силно се надявам да са били или зъбки или настинки с чести повторения (мноого чести) предизвикани от детската градина и изпотяване през нощта. в момента пием три вида хомеопатични лекарства за изпотяването и имат някакъв ефект, без тях положението беше много трагично и се надявам да се оправим.... така, 4е ако някои може да ми препоръча, може и хомеопатични лекарства за сополите, които имаме  Praynig
има сухи секрети в нослето и от време на време потичат, без основателна причина, на вода- прозрачни.
 smile3511


Как така три хомеопатични едновременно? #Crazy И при това лекувате изпотяването? newsm78
Не съм хомеопат, но изпотяването според мен е симптом, не е причина за нещо.
Ако излекувате причината, ще спре и изпотяването, най- общо казано.
Ако си решила да лекуваш детето с хомеопатия, заведи го при изпитан класически хомеопат!
Бързо оздравяване на детенцето ти желая! Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия