Д-р Нецов?

  • 547
  • 3
Момичета, пускам нова тема, защото в търсачката темите са от преди година. Интересува ме има ли някой който сега да ходи при него, разбрах, че вече не бил в Шейново, това значи ли, че е в някоя частна клиника и там ли изражда? И изобщо каквито и впечатления да ми напишете ще са ми от полза, защото преди доста години бях при него и бях много доволна, но сега се чудя?
Виж целия пост
# 1
Zdravei Poli,
az sasto sam razdala pri nego parvia pat i sega vtoroto, moje bi pak pri nego....Veche ima chasten kabinet na ul. Petar Beron N5A i priema vtornik, sriada i petak ot 17-20h, tel. 980 09 91.
Az veche biah na pregled pri nego i se e premestil da raboti samo za mnogoprofilna bolniza za aktivno lechenie Sv. Sofia (tova e novata bolniza na semeistvo Mazneikovi) i se namira na bul. Balgaria 104, tel. 818 46 00

dano sam ti bila polezna,
chao i uspeh

Виж целия пост
# 2
да д-р Нецов работи в МБАЛ Св.София на бул.България.На пръв поглед съм с добри впечатления от него,понеже не съм негова пациентка,но момичето с което бях в една стая бе оперирана от него и той често идваше да я наглежда,доста внимателен и отзивчив.
Виж целия пост
# 3
StelaP, а какво ти е мнението за тази клиника? Ти секцио ли беше или нормално?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия