Смяната на GP-то до края на годината, има ли майчета в Красна поляна

  • 400
  • 1
Здравейти сладуранки, много ви обичам и ви се радвам, черпя всякаква информация от вас и всеки ден ви чета. Включвам се от време на време, за да се информирам за нещо, тъй като сте прекрасни и много си помагате взаимно.
Ето и моя проблем, моля да ме насочите.
Живея в Красна поляна - личния ми лекар е в поликлиниката на Симеон, - пълен олигофрен, просто нямам думи.  #2gunfire #Cussing out Преди време имах проблем със сливиците, прати ме в Исул за изследвания - като не искаше да ми даде направление - и така по живо по здраво си платих 17.00 лв. #Cussing out И това не е първия и последен просташки номер, който ми погажда, та искам да го сменя тоя мухльо, но незнам към кого да се насоча. Моля Ви ако има някоя сладурка от този район, пъки дори и от някъде другаде, да ме посъветвате за избор на лекар, от който сте доволни, че аман от пишман такива.
Благодаря Ви предварително  bouquet
Виж целия пост
# 1
Az sam v ,,Medik,, pri d-r Petkova dovolna sam vinagi kogato mi e triabvalo ne6to se e otzovavala. :peace:Sori za latinizata ama ne6to se povredi i 4akam texnik za6toto izbesniax s tova pisane. #Cussing out
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия