моля ви помогнете с отговор за ДНК тест

  • 987
  • 13
струва ли теста 2000лв?за да сменя имената на дащтеря ми,след като е навършила 1 год,трябва ли днк-а тест от съпруга ми/ве4е бифш/,при условие ,4е нямам претенции кам него,а и бащтата на детето доброволно ще го признае?посолството в атина може ли да садеиства,при процедурата за припознаване.имам предвид дистанционно припознаване.
благодаря преджарително за отговорите
пожелавам много усмивки на вси4ки мами Grinning
Виж целия пост
# 1
Не съм много запозната с тези въпроси, но искам само да ти кажа, че си си поставила въпросите объркано и липсва информация. Например не става ясно кой е биологочния баща на детето, бившия или сегашния ти мъж.... защо е този тест? какво точно искате да докажете с него, че бившия е или не е баща на детето? Ако внесеш малко ясното, може би ще получиш повече отговори newsm78
а това дали теста струва 2000 лв най-добре да питаш на място, където ще го правиш, предполагам, че във всяка държава струва различно....
Виж целия пост
# 2
Не съм много запозната с тези въпроси, но искам само да ти кажа, че си си поставила въпросите объркано и липсва информация. Например не става ясно кой е биологочния баща на детето, бившия или сегашния ти мъж.... защо е този тест? какво точно искате да докажете с него, че бившия е или не е баща на детето? Ако внесеш малко ясното, може би ще получиш повече отговори newsm78
а това дали теста струва 2000 лв най-добре да питаш на място, където ще го правиш, предполагам, че във всяка държава струва различно....

аха. Peace

(дъЩеря ти е призната от мъжа ти, но е от другия, или другия 4овек Ще я осиновява? В никой от двата слу4ая не е необходим тест... освен ако двамата мъже не го желаят. Във втория слу4ай, предиШният ти мъж би трябвало да се откаже от дъЩеря си... не знам какво е положението, но си помисли добре преди да предприемеШ такова неЩо)
Виж целия пост
# 3
 Confused сажалявам,4е така объркано стана.бях омажена когато забременях от приятеля си,които по време на раждането не бе6е в бг,за да припознае детето.съпруга ми 6те не6те се води ба6та,така е по закон.може6е малката да вземе моите имена,но не исках,за6тото после 6те6е да и сменяме имената за 3-ти пат/когато я препознае биологи4ния ба6та/питам дали таксата на днк-а е 2000лж и дали е нужно да се прави,след като аз нямам претенции кам биф6ия си сапруг,а приятеля ми без проблем 6те я припознае.обяснява ми се как един вид тои неможел да се откаже от детето даже и да искал,без днк-а тест,след като е навар6ила 1 год.такав бил закона.един вид бащтата не може да се откаже от детето си без да има при4ина,затова трябвал тоя тест.така ли е.моя адвокат ми каза 4е до навар6ването на 18год,може да се оправят имената.не го знам каде ходи да пита,но доста противоре4иви мненияблагодаря ви.
Виж целия пост
# 4
обяснява ми се как един вид тои неможел да се откаже от детето даже и да искал

Кой ти го обяснява? Ако ти го каzват това от институцията, която се zанимава с теzи въпроси, zначи наистина е така, но ако ти се "обяснява" от случайни хора, zначи не ти остава ниЩо друго освен да попитаШ в съответната институция какво трябва или не трябва да правите...
Обаче не виждам, zаЩо баЩата да не може да се откаже от детето си newsm78. Родители, които дават децата си zа осиновяване как се откаzват от тях....
Виж целия пост
# 5
Почти подобен случай имахме в нашата рода. Даже майката още беше омъжена. Бащата може да припознае детето, но се води се дело за смяна на имената. И на това дело се изисква ДНК експертиза, но от истинския баща. Но за цената не мога да ти кажа.
Виж целия пост
# 6
Почти подобен случай имахме в нашата рода. Даже майката още беше омъжена. Бащата може да припознае детето, но се води се дело за смяна на имената. И на това дело се изисква ДНК експертиза, но от истинския баща. Но за цената не мога да ти кажа.


биологи4ния ба6та ли изисква6е тоя тест,или съд го е искал?
Виж целия пост
# 7
Съда изисква този тест за да може биологичния баща да докаже, че е наистина бащата. Това е всъщност доказателството за смяна на имената. По закон всяка смяна на имената минава през съда и искат доказателства. В този случай ДНК тест.
Виж целия пост
# 8
 дали няма да са достатъ4ни кръвните проби,ако теста е 2000лв.къде в софия да питам.нали само там се прави
Виж целия пост
# 9
Ох, не знам, посъветвай се с адвокат. А тази информация за ДНК теста го знам и от моя приятелка адвокатка и на хонорар в социални грижи-комисията за защита на децата. Тя присъства на всички дела, в които са замесени деца. Това било по закон. А в твоя случай детето е главното действащо лице. Ако имаш познат там, питай и тях.
Виж целия пост
# 10
дали няма да са достатъ4ни кръвните проби,ако теста е 2000лв.къде в софия да питам.нали само там се прави

Ами ДНК тестът се прави с кръвни проби. Не знам какво имаш пред вид, кръвни проби без ДНК тест ли? Не ми се вярва, защото такива проби не доказват нищо. Но се посъветвайте с адвокат.
За това къде се правят такива тестове, мисля че трябва да попиташ в БГ част на форума, едва ли някой който живее в чужбина ще може да ти помогне.
Виж целия пост
# 11
 Възможно е да струва толкова. Тук доколкото знам е от порядъка на 600 паунда.  Confused
Виж целия пост
# 12
благодаря ви за инфото,саветвах се с адвокат,о6те преди да родя,които ми каза 4е няма проблем,не е нужен тест,а биф6ия ми мъж казва,4е 6те трябва тест,та затова попитах тук.явно трябжа да се обарна кам друк адвокат.сега ве4е сам в гарция,а докато бях в бг можех да оправя това.
Виж целия пост
# 13
Confused сажалявам,4е така объркано стана.бях омажена когато забременях от приятеля си,които по време на раждането не бе6е в бг,за да припознае детето.съпруга ми 6те не6те се води ба6та,така е по закон.може6е малката да вземе моите имена,но не исках,за6тото после 6те6е да и сменяме имената за 3-ти пат/когато я препознае биологи4ния ба6та/питам дали таксата на днк-а е 2000лж и дали е нужно да се прави,след като аз нямам претенции кам биф6ия си сапруг,а приятеля ми без проблем 6те я припознае.обяснява ми се как един вид тои неможел да се откаже от детето даже и да искал,без днк-а тест,след като е навар6ила 1 год.такав бил закона.един вид бащтата не може да се откаже от детето си без да има при4ина,затова трябвал тоя тест.така ли е.моя адвокат ми каза 4е до навар6ването на 18год,може да се оправят имената.не го знам каде ходи да пита,но доста противоре4иви мненияблагодаря ви.

ммм, да, резонно ми зву4и това.  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия