Препоръчайте ми сокоизтисквачка!

  • 6 097
  • 24
Трябва ми сокоизтисквачка, но такава, че лесно да се почиства и разглобява. Трябва ми предимно за сок от моркови
Виж целия пост
# 1
Моята е Бош, работи идеално, ама си е бая миене всеки път. Досадно е, но  се свиква.
Виж целия пост
# 2
моята е elekom 4 в 1 върши ми чудесна работа , но бавничко се почиства .те май всички се почистват бавно
Виж целия пост
# 3
Филипс - няма грешка вече 5 години
Виж целия пост
# 4
Делонги - супер е! Но няма такава, която се мие лесно и бързо Wink
Виж целия пост
# 5
Моята е на Мулинекс - Vitafruit. Страшно съм доволна, лесно се мие и вече е на 6 години, но върши чудесна работа.
Виж целия пост
# 6
Делонги - супер е! Но няма такава, която се мие лесно и бързо Wink
Peace yes
Виж целия пост
# 7
Благодаря зя отговорите! А може ли да ме ориентирате в цените и къде е най-изгодно да се купи?
Виж целия пост
# 8
Мулинекс със сокоизтисквачка /центруфуга без отделение за отпадък / и шейк-кана началото на годината беше около 150.
Мислили  ли сте за Ws teleshop Vital centre . Май е до 50лв. и има и други екстри...
За цените обиколи сайтожете на Техномаркета и Технополис - има цени и инфо дали е налична в твоя град в отделните магазини.
Виж целия пост
# 9
Не се прецаквайте с Витал център. На мен ми го подариха и да ви кажа по-голям буклук не съм ползвала.
Първо по време на правете на сок от моркови най-редовно от вибрациите на машината каничката в която се пълни сока пада /понеже се държи на едно зъбче на самата машина, и от вибрациите излиза от него/ и сока се разлива. Второ, в отпадъчната преграда има толкова много сок, че ако стиснеш баластрата която остава - лошо да ти стане.
Миксера кана - може би е най-читавата част от машината.
Двата чопъра са пълна скръб. Не се затварят плътно и ако мелите пюре от праскови примерно /както е в рекламата/ всичко изтича. Всеки сос който не е сух изтича и мокри двигателя.
Когато правя сок - двигателя най-редовно се мокри, просто не знам как още не е гръмнал.


За сок вече си ползвам старата машинка, която ми е на Елит. По-доволна съм от нея, а и доста по-лесно се почиства.
Виж целия пост
# 10
Аз съм доволна от Витал центъра.Само че ми е подарък.Ако аз избирах-нямаше да е този уред.Бих предпочела да имам Делонги.По-лесно се почиства от останалите.
Виж целия пост
# 11
Аз пък съм си доволна от Витал Центъра - при правене на сок каничката не ми пада, не знам защо при Вивиан е така, миксера кана го ползвам най-редовно за палачинки и шейкове, двата чопъра ползвам по-рядко, най-вече за мелене на орехи и лешници. А сокоизтисквачката я спуквам буквално от бачкане - откакто Петър навърши 5 месеца всекидневно цедя сок за него от какво ли не. Сега вече прескачам по някой и друг ден, но поне 3 пъти семично пие фреш от сокоизтисквачката - изобщо не съжалявам!
Виж целия пост
# 12
Мулинекс Peace
Виж целия пост
# 13
Моята е Бош,струваше около 130 лв. Сменила съм вече две,бяха по-евтини. Едната изобщо не помня имаше ли марка,подариха ми я за сватбата. Хубав сок правеше,ама много малка и трябваше непрекъснато да я отварям да чиста боклуците,защото правех по-големи количества сок. Затова си взех втората от ТСМ с голям контейнер за боклуците,обаче тя почти веднага се развали и след гаранционния сервиз и един сок не можах да направя. И тогава купих боша и съм много доволна. Даже отпадъците са изключително сухи,което значи,че е с много добра ефективност. А от предишните направо си бяха мокри и ако ги минех втори път,успявах още една чаша сок да изцедя:((
Виж целия пост
# 14
Моята е на Мулинекс - Vitafruit. Страшно съм доволна, лесно се мие и вече е на 6 години, но върши чудесна работа.
И моята е такава. Само, че е на 8 год. Колко моркови нзправи на сокккк Mr. Green.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия