за соковете

  • 562
  • 11
незнам дали темата е за тук но моля ви да споделите.интересува ме как се правят соковете от тиква,червено цвеклои други такива.
Виж целия пост
# 1
Предполагам, че със сокоизтисквачка ще стане - нарязват се на по-малки кубчета и така. Аз лично не съм правила, защото още не давам сокчета на моята принцеса.
Виж целия пост
# 2
Аз от червено цвекло съм правила със сокоизстисквачка .Също така и на ренеде:Настъргваш го и го цедиш през тензух.
Виж целия пост
# 3
Нееее, тя май като мен иска да пита дали сурова тиквата трябва да е, и аз все това се чудя. Wink
Виж целия пост
# 4
Нееее, тя май като мен иска да пита дали сурова тиквата трябва да е, и аз все това се чудя. Wink
Сок от тиква не съм давала.Не мисля ,че тиква трябва да се предлага в суров вид.


Виж целия пост
# 5
Сок от тиква?! Не мисля, че е удачно  Stop Червеното цвекло също не е подходящо за малки бебета.
Виж целия пост
# 6
И тиквата и червеното цвекло за бебе - само варени.
От цвеклото може да се оцветят изпражненията, да не се плашиш  Wink действа и разхлабващо.

Сега видях, че още нямате три месеца. Защо не изчакаш с тези зеленчуци? Твърде рано ви е.
Виж целия пост
# 7
Сурова тиква  Naughty А защо не пюре от тиква, какъв е проблема и защо трябва да е сок.
Виж целия пост
# 8
незнам дали темата е за тук но моля ви да споделите.интересува ме как се правят соковете от тиква,червено цвеклои други такива.
Да на истина ,сега и аз видях ,че сте малки за сокове.
Аз сок от червено цвекло съм дала два пъти и то на 1г и 2 месеца.
Виж целия пост
# 9
Аз съм твърдо против даването на сок преди 6 месец  newsm78
Виж целия пост
# 10
Абе цвекло и тиква ми звучат странно за малко бебе - не че знам нещо, просто така ми се струва. Защо не пробваш с мандарина, портокал ако искаш да разнообразиш ябълките и моркови?
Виж целия пост
# 11
Абе цвекло и тиква ми звучат странно за малко бебе - не че знам нещо, просто така ми се струва. Защо не пробваш с мандарина, портокал ако искаш да разнообразиш ябълките и моркови?
Доколкото знам цитрусите се препоръчват след годинка, защото са силни алергени. За разнообразие - има круши, банани, грозде все още.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия