За крем-депилатоарите

  • 1 107
  • 9
Здравейте момичета!
Моя приятелка е в 8-мия месец и се ужасява от вероятността да я бръснат в болницата при раждането. Купила си е някакъв депилатоар и ме помоли да питам мамите, минали по този път вече, дали тези кремове са вредни по някакъв начин. Все пак е химия някаква! Какво мислите по въпроса?
Виж целия пост
# 1
Аз не бих рискувала в никакъв случай да си оклепам онова място с химия точно преди раждането. Бръсненето в болницата е по-добрия вариант.
Виж целия пост
# 2
Аз имам много лош опит с депилатоарите Imp От корема не можех да се обръсна и си взех едно спрейче на Стреп, Стрип или както там се казваше, не помня.Не само че не ме изчисти качествено, ами се изприщих ужасно - и това седмица преди да родя Close  Close  Close Направо не ми се спомня!Кажи и по-добре да не се пробва.
Виж целия пост
# 3
За депилатоарите не мога нищо да кажа, освен че може да се изприщи или нищо да не стане. Rolling Eyes  Аз лично ходих при моята си козметичка, защото и имах доверие. Тя беше правила доста бременни а и самата чака детенце. preggo
Виж целия пост
# 4
В никакъв случай да не си маже такива гадории през бременността, а камо ли точно преди раждането. И аз не искам да ме бръснат, години наред се епилирам. Моята козметичка каза, че много бременни продължават да се епилират и малко преди раждането като се епилират ----->няма проблеми. Но честно казано малко ме е страх да се подложа на това когато съм бременна! #Crazy Но ще видим. Вие как  го направихте, в болницата ли ви обръснаха?И вообще през бременноста как се обезкосмявахте?
Ами мишниците, и за тях съм чувала че през бременността не е хубаво да се епилират, да не стане проблем с гърдите, заради кърменето........Споделете, моля!
Виж целия пост
# 5
Тъкмо мислех да пускам такава питанка.
Аз в петък съм на кола- маска (през цялата бременност си ми я прави козметичката веднъж месечно и нямах никакви проблеми, нито повече ме е боляло, нищо по-различно, само растежът на космите се забави  Laughing ).
Та, се чудя дали е удачно да ми почисти и бикини зоната, или там да се избръсна? Thinking
Че раждането съвсем наближи, бебо се е смъкнал много надолу и го усещам да помръдва буквално над срамната кост, та се притеснявам да не му причиня болка, ако ме подръпне козметичката и там  или пък да ускоря раждането:shocked!:
Вие какво мислите?!
А, за крем - депилатоара, ще прочетеш различни менения, ама аз не бих пробвала сега - кожата се е променила,чувствителна е, а и има някаква вероятност при отмиване на крема, част от него да навлезе във вагината  #Shocked , според мен
Виж целия пост
# 6
Ден преди раждането ползвах депилатоар- изчистих се перфектно, никакви проблеми не съм имала. И при първото си раждане така постъпих, дори ме похвалиха в болницата.
Просто трябва да се внимава да не попада от крема по нежните места.
Виж целия пост
# 7
Цитат на: sunny_zt
Аз не бих рискувала в никакъв случай да си оклепам онова място с химия точно преди раждането. Бръсненето в болницата е по-добрия вариант.


От болницата ми препорчаха този вариант-спрейчета, много мами ги ползвали. Надявам се разбират от работата.
Виж целия пост
# 8
Цитат на: megan@
В никакъв случай да не си маже такива гадории през бременността, а камо ли точно преди раждането. И аз не искам да ме бръснат, години наред се епилирам. Моята козметичка каза, че много бременни продължават да се епилират и малко преди раждането като се епилират ----->няма проблеми. Но честно казано малко ме е страх да се подложа на това когато съм бременна! #Crazy Но ще видим. Вие как  го направихте, в болницата ли ви обръснаха?И вообще през бременноста как се обезкосмявахте?
Ами мишниците, и за тях съм чувала че през бременността не е хубаво да се епилират, да не стане проблем с гърдите, заради кърменето........Споделете, моля!



И аз мисля, че е вредно с тези кремове... казаха ми  да не ползвам лак за нокти и боя за коса, та какво остава за тези кремове! ... Иначе и аз от години се епилирам и не знам как би навредил епилатора... вярно, че става все по-трудно с порастването на корема, но това с бръснача ми се струва неприятно и ми се иска да мога да се справа сама и да не ми се налага в болницата!
Виж целия пост
# 9
Аз ходя на козметик, на кола маска, триъгалника и мишниците  и няма да  е проблем големия корем, но ме е страх все пак нали дърпа козметичката с тези лентички, а и е топла кола маска .......3 козметички са ми казвали че няма проблеми, и преди раждането ходели момичетата за да не ги бръснат. Чудя се аз........ Thinking
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия