С какво ви дразнят най-много съпрузите ви?

  • 3 533
  • 75
Кое нещо най-много ви дразни във вашите мили съпрузи?Аз примерно отка4ам като запо4не да си марда палеца на крака... ooooh!Незнам защо но все едно ми вади нерви4ките с памук #2gunfireДобре 4е ме разбира само като го погледна... Twisted EvilИ спира на секундата!Много го оби4ам,но за това нещо.... немога да намеря сили да го преодолея! #Cussing outПо-силно е от мен CloseА вие,нервирате ли се за неща за които не си струва?Или само мен ме гони параноята newsm78
Виж целия пост
# 1
Моят съпруг не е нервен,но има навика ,като седне за по продължително време да трепери с двата си крака.Направо полудявам,като го прави.в началото мислех,че е болест,но вече не.
Виж целия пост
# 2
с нищо.
Виж целия пост
# 3
дразни ме като си зареже чорапите там където ги е сабул,а това е където му падне Crossing Arms
Виж целия пост
# 4
Излиза от банята и оставя хавлията където му попадне!Същото важи и за дрехите и  това,че не мога от него да се вредя за компа! #2gunfire
Виж целия пост
# 5
ми и моя има същия лош навик като мъжа на марианасот-като седне някъде и запо4ва едно поклащане и полюшкване на тези крака Sick-без нерви ме остава
Виж целия пост
# 6
дразни ме факта че е безкрайно разхвълян човек - хърля, събува, съблича, оставя всичко, където и както завари, но това си го знам и затова се ожених за него, не можах да го превъзпитам кой знае колко в това отношение, но нали трябва да има нещо, което да ме дразни, така или иначе си го обичам и с недостатъците
Виж целия пост
# 7
Дразни ме че като седне на компа не се сеща да ми обърне внимание Cry,за другото-изтърпява се  Peace.
Виж целия пост
# 8
С нищо не ме дразни.
Виж целия пост
# 9
С това, че е безбожно разхвърлян  smile3515, направо ме влудява!  И с това, че хърка, с тази разлика, че последното не зависи от него, докато за разхвърляността би могъл да  направи нещо Crossing Arms
Виж целия пост
# 10
Не затваря вратите и не гаси лампите, като папагал повтарям всеки ден да го прави, бележки бях залепила, но нямаше ефект.
Виж целия пост
# 11
Като почне да спори с мен Sick, просто откачам... Няма си работа и айде сега, малко да поспорим.
Виж целия пост
# 12
Много говори по GSM-а , просто все му е на ухото  Sad още преди да помисли има ли смисъл да се обажда и вече е набрал ... лично на мен понякога ми звъни и по 20 пъти на ден , направо ми скъсва нервите  Sick
А , също така непрекъснато забравя къде е сложил разни неща , просто изчезват ... и се почва едно търсене ... не ти е работа !
Виж целия пост
# 13
С това, че е прекалено студен и мълчалив, вечер винаги чете преди лягане, а знае, че аз не мога да заспя на светлина, ама аз съм си го избрала и си го обичам Wink
Виж целия пост
# 14
Май повечето мъже са разпиляни (според нас жените), а според тях си имат своя си мъжка представа за порядък. и мъжът ми е от разхвърляните, но свекърът ми го надминава. Надявам се поне синът ми да е по-прибран...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия