По-високи осигуровки

  • 430
  • 6
Здравейте,
Искам да попитам дали някой е наясно за колко месеца преди раждане се гледа дохода, върху който след това ще ти плащат майчинството. В смисъл, че в момента ме осигуряват на минималната работна заплата, но искам да се осигурявам на реалната, като това ще си е изцяло за моя сметка. Та въпроса е колко месеца най-малко трябва да съм осигурявана на по-висок доход, за да мога да взимам по-голяма сума след раждане.
Виж целия пост
# 1
6 месеца назад от датата на първият болничен лист
Виж целия пост
# 2
Renie78, надявам се, че няма да имаш против да ти ползвам темата, за едно въпросче. Ако заплатите са различни през тези 6 месеца (2 минималната работна заплата и 4 реалната), средно аритметично ли се смята?
Виж целия пост
# 3
Сумата на заплатите ти върху , които са платени осигуровки 6 месеца назад се дели на дните със осигурителен стаж през тези 6 месеца . Получава се срено дневното ти брутно възнаграждение . 90% от него ще получаваш в продължение на 315 дни от януари 2007
Виж целия пост
# 4
zlobi, благодаря!   bouquet
Виж целия пост
# 5
Естествено, че нямам против:) Нищо чудно и при мен да се получи нещо такова смесено:) И много благодаря за отговорите!
Виж целия пост
# 6
Момичета, пишете в закованата тема "Въпроси и отговори за майчинството ..." - предназначена е за това.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия