Въпрос за ову-то ?

  • 961
  • 6
Първо здрасти на всички :hello: Второ искам да ви питам нещо спрямо пиковият момент.На 13-ти ден си правих тест за ову положителен,на 14-ти ден пак положителен но с по-червена втора чертичка,днес отнови се тествах чертичката пак беше там но не толкова червена като вчерашната,та така кога би следвало да настъпи овуто днес утре или е отминало вече? Много ще съм ви благодарна и от помощ вашите съвети! Kiss
Виж целия пост
# 1
Това ти го копирам от :Важно ! Прочети преди да попиташ
Този тест реагира на сравнителен принцип нарастването на LH и установяване на "максимум", като по този начин предсказва настъпването на овулация в период 24-48 часа след установяването на "максимума".
Виж целия пост
# 2
беше ми отполза благодаря,но въпросът ми беше и кога е най-благоприятният момент за кекс и дали е твърде късно?
Виж целия пост
# 3
Ето ти пак наскоро коментиран въпрос по твоето питане  http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=145281.msg2794373
Ако прочетеш всичката информация, която е във Важно..., ще намериш отговор на всичките си въпроси. А ако използваш търсачката на форума, най-горе се намира, ще намериш толкова много неща и ще получиш много повече отговори, отколкото в темата ти. Това е така, защото много често на момичетата не йм се пише по вече "банални" въпроси и подминават темата, затова и отговорите са малко понякога...
Та така Blush
Успех Hug
Виж целия пост
# 4
На втората ярка черта  е започнала овулацията  и е продължила до следващия ден включително.
Виж целия пост
# 5
Овулацията е била до 36 часа след ярката черта.  Peace
Прочети библиотеката, наистина там има много информация по въпроса.
Виж целия пост
# 6
беше ми отполза благодаря,но въпросът ми беше и кога е най-благоприятният момент за кекс и дали е твърде късно?
14 и 15 ден са били кексалните ти дни  Flutter
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия