Пижама,но този път такава....а е и спешно.

  • 946
  • 8
Мами, помагайте, спешно трябва да намеря за Ади пижама с копчета отпред от горе до долу.
Две части - горнище с копчета отпред и после надолу долнище.
Имаме много пижами, но в болницата ми я искат с пижама с копченца отпред.
Днес ходин на Произвено в БГ в НДК, обиколих всичко що е щанд за пижами - няма изобщо такива с копчета отпред.
Ако някой е виждал някъде такива и по възможност в Центъра, ще съм благодарна, а и е спешно.

Благодаря предварително
Виж целия пост
# 1
Моята дъщеря има такава пижама от две части с копченца отпред,но долната част е ританка. Майка ми я беше купила преди време,но не знам откъде.На фирма Сали е.На ул.Цар Самуил точно срещу църквата Свети Георги има малко магазинче за детски дрехи на различни производители.Там продават и дрехи на Сали,ако можеш провери дали има такъв вариант,но може би с долнище не ританка.Успех и дано всичко е наред в болницата!
Виж целия пост
# 2
Колко големи бяхте вие?
Мисля ,че съм виждала нещо подобно точно в един базар на Попа. Ако идваш от университета по десния тротоар точно преди да пресечеш Граф Игнатиев. На ъгъла има някакъв магазин за дамски дрехи, а преди него един смотан базар. Ще гледам утре да проверя дали има.
Също в едно магазинче на подлеза на бул.България и Гоце Делчев. Може до там да се отиде бързо с 204. Имаше много неща на Сали вътре.Видях същата пижама, но не питах за размер.
Виж целия пост
# 3
Златни сте момиечета  bouquet
С/у църквата Св. Георги ми е много ,много удобно, а и на Попа ми е супер удобно.
още утре отивам да проверя за пустата пижама с копчета отпред.

много ви благодаря, момичета  bouquet

на 4г и 3 мес е Ади.
Виж целия пост
# 4
Не искама да те разочаровам, но това на Попа май ми изглежда да е като за по-малки дечица,Лио. Дано обаче има.
Утре като проверя, веднага ще докладвам.
Виж целия пост
# 5
А ве дна друга тема се сещам, че Пимпа беше написала, че "В зона Б-18, бл. 12, склад- магазин за българско бельо на всички бълг. фирми, които произвеждат облекла от трико".
не съм ходила, не знам какво има.
Виж целия пост
# 6
Явно детенцето е болно и нямаш време много, но ако имаш възможност и наблизо имаш позната шифачка, и занеси една обикновена пижама, за нула време ще сложи 5 илика, копчетата и ти можеш да ги сложиш. Дано всичко е ОК.
Виж целия пост
# 7
Обещаха ми в понеделник да донесат такава пижама в магазина с/у Централна поща, на Ст.Караджа, точно до Биг Шоп-а.
 Благодаря ви още веднъж за включванията  bouquet
Виж целия пост
# 8
В Произведено в България на 4-тия (в едно уширение като заличка) и на 6-тия етаж има една фирма от Трявна с точно такива пижамки с копченца. Единия модел е с прави крачолчета, а другия с ластиче долу. Случайно се загледах, защото бяха сложили една пижама като за 7-8 годишно дете и пишеше размер и 68, 74. Понеже дъщеря ми е 72 см влязох в спор с продавачка, че това не може да е 74 см и тя тогава ми обясни, че те са всъщност с друга номерация от 2 до 6 години, а тези цифри не били размери. Много се озадачих от тази номерация, но поне знам, че има за по-големи деца.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия