А колко са родени преди деветия...

  • 2 562
  • 22
Трябва ни обективна информация все пак  Peace
Та нека да разберем и за тези близнаци, които са се родили преди деветия месец и кога точно.   bowuu
Виж целия пост
# 1
Аз вече го писах в другата тема - последната седмица на 8-мия месец.
Въпросът е, че за това не бива да се водиш от статистики, правила и т.н. Всяка бременност, всяко раждане и всяко дете са абсолютно различни (вкл. и близнаците).
Виж целия пост
# 2
33 г.с точно 50 дни преди тремина ,но лекарите казаха че са доста големи за тази седмица родиха се по 2100г Rolling Eyes
Виж целия пост
# 3
Въпросът е, че за това не бива да се водиш от статистики, правила и т.н. ...
Знам, просто реших, че е добре да вкараме обективизъм  Mr. Green Peace
Виж целия пост
# 4
33 седмици и 3 дни  Flutter 2,400 и 2,000 кила
Виж целия пост
# 5
33 седмици и 3 дни  Flutter 2,400 и 2,000 кила

Родих точно 20 дни преди термина, мисля че са пада 1 ден преди да вляза в деветия или 37 г.с., може и да не изчислявам правилно newsm78х /Ако някой е наясно 20 дни преди термина в коя седмица и кой месец се пада, ще съм му много благодарна да ми каже за да знам  Embarassed /Но за 20-те дни съм сигурна, термина ми беше на 27 януари, а родих на 7, мишките се родиха като за 38-ма седмица големи - 2650 и 2480, високи единия 48, другия 47 см. За термина съм повече от сигурна, защото правихме стимулация и ми биха прегнил за овулацията.
Виж целия пост
# 6
Мишленце, не мисля, че 20 дни са 1 ден преди деветия.
Моят термин беше на 14.09., а те се родиха на 11.08., като докторите твърдяха, че това е 35-та г.с. И аз вече забравих как се брояха (все едно е било преди 100 години  Wink).
Но и моите при раждането бяха добре на кг. и размери (Кика - 2100 и 45 см., а Еса 2500 и 44 см.) Лошото беше, че за първите 2-3 дни паднаха и двете под 2 кг. и после много бавно наддаваха.
Между другото, разликата в кг-те си остана и дори се увеличава (в момента Есинка е с 2 см. и с 1,5 кг. по-голяма).
Виж целия пост
# 7
Мишленце, не мисля, че 20 дни са 1 ден преди деветия.
Моят термин беше на 14.09., а те се родиха на 11.08., като докторите твърдяха, че това е 35-та г.с. И аз вече забравих как се брояха (все едно е било преди 100 години  Wink).
Но и моите при раждането бяха добре на кг. и размери (Кика - 2100 и 45 см., а Еса 2500 и 44 см.) Лошото беше, че за първите 2-3 дни паднаха и двете под 2 кг. и после много бавно наддаваха.
Между другото, разликата в кг-те си остана и дори се увеличава (в момента Есинка е с 2 см. и с 1,5 кг. по-голяма).


Мисля, че се брояха по 6 дни всяка гестационна седмица, значи 18 дни е до началото на 38-ма г.с., значи съм родила в 37, не един ден, ами 2 преди 9-тия месец, нали newsm78 Хайде бременните да помагат да не се изложим съвсем Embarassed Praynig
Виж целия пост
# 8
седмицата си е 7 дни  Peace
термина ми беше за 22.10 родих на 06.09 и това беше 33 седмици и 3 дни, демек влизане в 9тия след 3 седмици и 4 дни, демек на 01.10 шях да влезна в 9тия
Виж целия пост
# 9
И ние влизаме в тази група - 34 г.с. + 5 дни  (пет седмици и нещо преди термина). Мерките ни съответно бяха - 2. 350 кг и 1. 850 кг.
Както са ти казали момичетата, не е задължително да се родят по-рано, просто често се среща. Другите ни близнаци в рода са преносени с 10 дни, родени нормално, след система, по около 3 кг всеки.
Виж целия пост
# 10
момичета, дайте една анкета по седмици накрая!
Не може да се разберем с тоя девети месец! Влязла в деветия и пр. неща са много неконкретни.
Виж целия пост
# 11
Мишленце, ако терминът ти е бил 27 януари, си си родила в 9ти месец  Wink А една г.с. си е 7 дни.

Азаф, бих пуснала анкета ако темата беше "Коя седмица родихте". При сегашната схема ми е трудно да преценя как да изглежда анкетата  newsm78. А девети месец си е един месец преди термина  Peace
Виж целия пост
# 12
Мишленце, ако терминът ти е бил 27 януари, си си родила в 9ти месец  Wink А една г.с. си е 7 дни.

Азаф, бих пуснала анкета ако темата беше "Коя седмица родихте". При сегашната схема ми е трудно да преценя как да изглежда анкетата  newsm78. А девети месец си е един месец преди термина  Peace

така мислиш ти Laughing, защото си чела повече покрай бебетата.

Анкетата може да ти бъде примерно- след 40 г.с.; 40-39 г.с.; 38-36г.с.;35-32г.с.; преди 32 г.с Laughing
Виж целия пост
# 13
аз пък си мислех, че 9тия почва от 37 пълни  седмици  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 14
аз пък си мислех, че 9тия почва от 37 пълни  седмици  Rolling Eyes

ми да, така е.
Ама е 10 лунарен месец Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия