Забавления за бебета и майки в Канада

  • 478
  • 4
Чудя се ходили ли сте с бебчовците си на музикални уроци, уроци по плуване, рисуване, масажи и т.н. Тук ги има много такива, но не знам кои са действително добри. Къде ги водите децата?
Виж целия пост
# 1
Много ми се иска да водя малката на плуване. До нас има басейн с такива курсове. Но още се ослушвам, търся си компания  Grinning

Някои мами водят децата си на детска утрин (ако може така да се нарече), където си играят, пеят и т.н. Организират се към местните библиотеки, училища и детски центрове.

Ако беше по-наблизо, би могла да се събираш с нас (торонтянки). Децата са ни още бебета и засега забавленията са главно за мамите, докато бебоците спят по количките  Crazy

Виж целия пост
# 2
мое лично мнение е че дете до 4 години няма нужда от уроци; повечето неща са измислени за радост на майките( и се печелят добри пари, 15$ за 40мин шум-музикален newsm78),за децата е достъчно че са навън с мама..
*
 можеш да дрънкаш дейре,да висиш в басейн и да се каретиш по пързалки и без треньор искам да кажа Simple Smile
*
ние ходим много на библиотека и книжарница(защото мама обича),на музеи разни(пак по тоя повод);
не ходят на никакви курсове и масажи нашите деца;
има много плей групи ако искаш ти да се виждаш с хора,но децата до 2.5 години играят предимно сами,не им трябва компания;
*
Виж целия пост
# 3
Моят юнак е на 8 месеца и вече се опитва да ходи.  Водих го на Kindermusik и сега като чуе музика пляска с ръце и се клатушка  Simple Smile Но  има и други музикални забавления- та да чуя някакви отзиви. Иначе и на мен ми се иска да ходим на плуване, но сега ми изглежда студено - може би лятото
Виж целия пост
# 4
И аз си мислех за това дали изобщо е нужно, но ми харесва идеята за нещо по различно. Пък и ми се струва, че и децата разбират поне малко. Поне в него има промяна от тези музикални курсове, а и като види другите деца там и се усмихва повече.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия