Пилешки сърца - как?

  • 24 735
  • 2
Момичета, дайте идея как да сготвя вкусно пилешки сърца? Имам и един микс - грах, царевица и моркови - може да влезе в употреба в случая.
Виж целия пост
# 1
Ами това, което първо ми идва на ум задушени с масълце, винце и гъби Peace
Ама ти искаш да оползотвориш микса newsm78 Задушаваш сърцата с малко лук и чесън, слагаш микса, черен пипер и може да сложиш доматено пюре или домати от буркан и да оставиш да покъкри. Може и след като задушиш сърцата(със или без домати, по желание) с микса да прехвърлиш в йена глас и да запечеш във фурната и накрая да добавиш малко кашкавал и да се дозапече и готово Peace
Виж целия пост
# 2
Тази рецепта я знам от майка ми и баща ми. И така.
Ако сърцата са zамраzени, първо се размраzяват(аz лично ги слагам във вряща вода и след като повторно заври водата, ги варя 40 минути. така хем после стават по_бързо, хем не са толкова мазни). В намаслена тава се изсипват сърцата, добавя се лук, наряzан на по едро. За 500 грама сърца слагам 3,4 глави лук. После добавям домати(една консерва_ 425 мл, може и разбира се с пресни домати, дори е за предпочитане, но тогава трябва да са повечко). Следват подправките. Слагам задължително повечко чубрица, освен това черен пипер, сол, дафинов лист(по отношение на подправките може да се експериментира_ кои каквото обича). След това се слага една чаша бяло вино. Долива се с гореща вода, почти да се покрият съставките. Тавата се слага в силно zагрята фурна и се пече до пълна готовност на сърцата  и докато изври всичката вода. Ако сърцата са предварително сварени, може да се добави малко по_малко вода. но трябва да се има в предвид, 4е лука също Ще поеме доста водичка, докато стане напълно готов. Печенето продължава на силна фурна, може би около 40 или 50 минути(в интерес на истината, не съм засичала точно, просто докато изври водата и до готовност на продуктите).
Ами това е. Много е лесно за приготвяне, а после и много вкусно.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия