Преносихте ли бебоците си!

  • 2 083
  • 30
Здравейте майчета,

интересно ми е дали и  вие сте преносили бебоците си както и аз или не.Моята кума роди 2 седмици преди термина и й казаха,че бебока е преносен,въпреки,че тя точно знаеше кога е забременяла.Аз преносих моята принцеса с 2 дни.Принципно казват,че повечето преносвали бебчетата си,затова хайде да видим тук как е.
Виж целия пост
# 1
Не, моята дъщеря се роди 3 дена по рано от термина, макар доктора да каза 2 седмици по рано, 4е е готова да излиза. Да, ама не.Роди се съвсем на време.
Виж целия пост
# 2
И двата пъти по- рано. Секцио.
Виж целия пост
# 3
Преносих малко. Термин 13.08., раждане 16.08. Помня само, че й се белеше кожичката и казаха, че е от преносването.
Виж целия пост
# 4
Да. Преносих ги и двамата и при ражданията ми слагаха система за разкритието и съм много благодарна на д-р Ненов и д-р Янакиев от Шейново за усилията им да ми родят живи и здрави дечица!
Виж целия пост
# 5
Не съм.
Оги се роди три дни преди термина.
Виж целия пост
# 6
Не съм преносила ,тъй като родих секцио една седмица преди това...
Виж целия пост
# 7
Преносих с 2-3 дена, за малко да се роди на рождения ден на баща си, но момчето си искало отделна дата! Като се роди беше един такъв  синичък, но после се оправи и още на първото кърмене беше един розовобузко мамин сладък! Иначе за беленето - те май всички бебоци си сменят кожичката първия месец.
Виж целия пост
# 8
Цитат на: nikol78
Преносих малко. Термин 13.08., раждане 16.08. Помня само, че й се белеше кожичката и казаха, че е от преносването.



 И аз така....термин на 11.08., раждане 14.08.


Виж целия пост
# 9
Терминът ми беше за 15,10, родих на 25,10, и то с предизвикване, системи, ала-бала. Честно казано, така и не разбрах, дали съм преносила или не ми са изчислили правилно термина, или аз съм дала погрешна дата на последния цикъл?...Както и да е..
Виж целия пост
# 10
Аз родих 7 дни след датата на термина, а м казваха, че ще родя 2 седмици преди термина..
Борис определено имаше признаци на преносеност.
Виж целия пост
# 11
Преносих 3 дена.Термина ми беше на 3.12 , а родих на 6.12.
Включиха ме на системи и стана от втория път.
Виж целия пост
# 12
Не защото 3 дни преди термина ме резнаха Imp
Виж целия пост
# 13
И двете ги преносих
Щерката 3 дена = термин на 20.06 а се роди на 23.06
Сина 10 дена = термин на 28.04 а се роди на 9 май, че се наложи даже и да ми помонат ама не с система ми едни хормони инжектираха в влагалиЩето
Ама ги родих и двамат беz проблеми и беz бродерия
Виж целия пост
# 14
Не само, че не преносих, ами родих 15 дни по-рано Sad
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия