количество кърма

  • 348
  • 3
мили мами колко трябва да изяжда на порция на 1 месец бебе newsm78моята Цвети е много лакома и набързо се нагълта с кърма след това оригва по няколко пъти повръща-понякога доста обилно а след това хълца ;Незная дали я прехранвам или гълта повече въздухОпитах да се изцедя и й дадох с шише -100гр. пак оригна повече пъти но не повърна но продължи да търси още да суче Кърмата ми слиза доста бързо и я давя дали не гълта тогава въздух а ме е страх да изцедя малко преди хранене защото не знам дали ще й стигне  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 1
Само побутвам темата, за съжаление не мога да помогна. Не знам колко изяжда моя бебок, т.к. никога не съм му давала изцедена кърма. Дано ти помогнат по-компетентните майки. Hug
Виж целия пост
# 2
И аз не съм много компетентна, но има една формула- на 1мес.- 110г., на 2 мес.- 120г., на 3 мес.- 130г. Моята Николета също много хълцаше и още продължава да хълца, макар и по-рядко. Виж за повръщането- незнам, не ми е връщала мляко. Нека да каже някоя майка, която се е сблъсквала с това. Моята като се насуче и сама се дърпа и търси бибата.
Виж целия пост
# 3
за да не пожръща го дръж по-дълго правичко дори след като уригне
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия