Сушени домати - откъде!?!

  • 2 238
  • 10
Момичета, моля който има идея да каже откъде бих могла да си купя сушени домати!
Благодаря предварително на всички, които ще се отзоват !!!
Виж целия пост
# 1
Ами че сушени домати има почти навсякъде Party
Само че са два вида - едните са сушени и в торбичка(като сушените чушки например) и се намират по-трудно (Елемаг Flutter  Peace) другите са сушени (на слънце Party) и са в буркан със зехтин най-често и ги има навсякъде - Елемаг, Била, 345 и дори Фантастико. Успех Peace
Виж целия пост
# 2
тези домати за готвене ли се ползват или се ядат като ошав? newsm78
Виж целия пост
# 3
Ами тези, които са в буркан със зехтин ясно как се ползват. тези, които са само сушени, се слагат за няколко минути в топла вода и тогава се ползват. Ти какво точно искаш да готвиш със сушени домати?
Виж целия пост
# 4
Ами тези, които са в буркан със зехтин ясно как се ползват. тези, които са само сушени, се слагат за няколко минути в топла вода и тогава се ползват. Ти какво точно искаш да готвиш със сушени домати?
newsm78 не ми е много ясно  Embarassed за салата ли? все още нищо не искам да сготвя с тях, защото не разбрах за какво точно се ползват и не знам колко струват  Wink просто ми стана интересно за какво са. пълнени стават ли?
Виж целия пост
# 5

Те май се продават нарязани на кръгчета  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 6
newsm78 не ми е много ясно  Embarassed за салата ли? все още нищо не искам да сготвя с тях, защото не разбрах за какво точно се ползват и не знам колко струват  Wink просто ми стана интересно за какво са. пълнени стават ли?
Ами обикновено се ползват за готвене, в разни сосове или се запичат. Аз ги слагам на пица, става супер Peace
Виж целия пост
# 7
не стават за пълнене има български и внос,на една цена са около 5-6 лева,българските са по-голям грамаж,но понекачествени,на мен лично не ми харесват българските едни потъмнели такива.Ползвам ги за пица и сосове придават много приятен аромат ,така извадени от буркана са малко странни
Виж целия пост
# 8
В Пикадили има, но незнам моя отговор дали ще ти свърши работа.
Виж целия пост
# 9
Слатина -  пазара, винаги има  Grinning
Виж целия пост
# 10
И в Метро има - на щандовете с доматено пюре.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия