помощ, строява ни!:)

  • 995
  • 6
сутрин е, тъкмо се събуждаме..
Елина става от леглото, обръща се, размахвайки пръст към нас
 - аз отивам да пишкам на голямата тУалетна, а вие да стоите тук мирно и ЗАВИТИ !!!

онемяхме просто......Simple Smile
Виж целия пост
# 1
Ами щом трябва ще слушате Simple Smile.
Виж целия пост
# 2
Еееееееее, Реза - иде и ваш'то време  Twisted Evil !
Ама това е 'убаво, дето вече го прави Елината - браво  #Milti . Да я целунеш, барабар със сестра й от мен  Heart Eyes !
Виж целия пост
# 3
Laughing хи хи хи ...Реза, и ние сме по вашия път. За сега ни се указва кой къде да стои/скача/седи по време на различните занимания в къщи; кой точно да свали/вдигне гащите, кой точно памперс да се сложи, кой да я гушка, с коя точно паста и четка да се мият зъбите (защото има два комплекта)........ Tired
Виж целия пост
# 4
Ох много смешно, само като си представя картинката.
Жори когато иска нещо много много, знае че трябва да ме помоли иии започва да тропа с крак и отсечено да казва :Мамо, моате те"(хем моли хем заповядва тропайки с крак, голяма скица).
Дивачета сладки.
Виж целия пост
# 5
Една случка и от мен.
Детелинка крещи "искам гачките"
Аз се ослушвам и накрая казвам "кажи вълшебната думичка"
Тя се прави на нечула и пак си настоява нейното.
Казвам "Кажи мамо моля дай ми играчките"
На което ми се отговаря "мамо моля искам гачките"
Виж целия пост
# 6
Страшни са мъниците!!! Моята щерка стои до баба си (свекърва ми, която я гледа сега у дома, че е  болна, а аз на работа)-докато тя мие чиниите и заповядва: "Хубаво да миеш чинийте! Чу ли? " и разсмахва пръстче  Laughing . После: "Този гадиоб е на тати, не пипай тука, този е на мама и тука не пипай!!!" В тоя шкаф има буби!!! Не се смей казвам ти да знаеш!!!Чу ли?" При което баба й е вече на земята вече от смях....А тя жената преди няма и две седмици се върна от Италия....Абе кво да ви кажа... Почва да ме хваща страх след още 3 години дали няма да ме пратят на квартира Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия