моето бебе спи по гръб-има ли и други такива?

  • 5 797
  • 62
Нашта беба по никакъв начин не мога да я задържа на една страна да спи.с каквото и да подпирам гръбчето,тя шава докато се настани по гръб. Спи на гръбче и само главата върти наляво и надясно.
Притеснявам се да не вземе да се появи някакъв проблем със ставите. Все пак спи само в една и съща поза.
Виж целия пост
# 1
Ох, и ние бяхме така от самото начало и така си продължаваме  newsm53.Като беше съвсем малък ние го подпирахме но той пак си се обръщаше както си иска.Сега вече съм се предала и го оставям да спи както на него му е удобно.Нямаме никакви проблеми и аз не се притеснявам, а и напоследък той сам си се обръща на една страна.Мисля,че детето само ще ти покаже кога му е времето да си спи на една страна.Все пак трябва да има и такива уникати като нашите дечица,нали newsm46?
Виж целия пост
# 2
Тук педиатрите препоръ4ват тази поза като най-подходяЩа за сън.Даже в болницата,в която родих,навсякъде имаШе поставени плакати да се слага бебето да спи по гръб.Така 4е не се притеснявай,няма никакъв проблем
Виж целия пост
# 3
Нормално и най-полезно за бебето е да спи по гръб. С вдигнати нагора ръчички. Това със спането настрана явно е отскоро. Когато се роди първото ми дете нямаше такова нещо.
Виж целия пост
# 4
Бранко спи само по гръб с разперени ръчички. Никога не съм го обръщала настрани.
Виж целия пост
# 5
Колкото и да го местиш е безмислено щом му харесва.Остави го да си спи така щом е по спокоен.По принцип не е хубаво ако са му свити краката,защото тогава притиска сърчицето.
Виж целия пост
# 6
Ох успокоих се,ние също спим само по гръб.Каквото и да правя на една страна е абсурд да спинка.
Виж целия пост
# 7
и моето бебче прави като твоето и винаги спинка по гръбче!
Виж целия пост
# 8
Ох направо се успокоих. Щом е полезно да спи на гръбче нека продължава така, хич и няма да я мъча повече да я слагам на една страна.
И наистина спинка като звезда- с разперени ръце и разтворени крачета:)))
Виж целия пост
# 9
Моето бебе също спи така, по гръб, с вдигнати нагоре ръчички и крачетата като на жабче Heart Eyes.Това ни най-малко не ме е притестявало още преди да разбера че в същност това била най-безопасната поза за спане.Винаги съм смятала че е противоестествено да се подпира детето с разни джаджи, при положение че само не може да се задържи така.
Виж целия пост
# 10
ni6to mu niama Grinning
Виж целия пост
# 11
И моето бебе спи само по гръб. В началото се опитвахме да я подпираме настрани с възглавница, но тя се извърташе и пак заставаше по гръб. Така че се отказах да я насилвам.
Виж целия пост
# 12
I moiat Aleks spe6e po grab,opitvah vsiakakvi na4ini da go zadarja na edna strana,no ne uspiah.Daje si darje6e glavata samo na diasnata strana i mu se be6e spleskala.Tova mnogo me pritesniava6e.Sega kato pootrasna,ve4e e godina i dva meseca sam se obra6ta na edna strana,no samo na liavo.Taka ne6tata se kompensiraha i glavi4kata mu se izpravi.Ne se opitvam da go obra6tam na drugata strana,kakto mu e udobno,taka da si spi. Simple Smile
Виж целия пост
# 13
Нас още спи само по гръб.
Виж целия пост
# 14
И ние сме само по гръб Crazy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия