Бременни и майки от проблемното - Декември 2006

  • 9 516
  • 135
Пак се случи на мен честта да пусна темата.  Party
И не защото е 1-ви, а защото искам да споделя преживяването си от днешния преглед  Mr. Green

Юнаците са си добре, шаврукат си доволно, видяхме пак мъжките им атрибути, плацентите проверихме и заключихме, че са много добре  Heart Eyes Още по-добрата новина е, че вървят по-големички - с цяла седмица са напред  Grinning
Има и лоша новина де  newsm78 - хемоглобина ми се е сринал направо - за три седмици е паднал от 126 на 108 и сега ще пия хапове  Embarassed

Ами това е засега - хубава почивка   bouquet
Виж целия пост
# 1
Браво на юнаците Ая Hug, все така да са до края. А на теб бързо покачване на хемоглобина ти пожелавам. Само с лЮкарства ли се вдига или и някакъв хранителен режим ще спазваш?

Айде приканвам и останалите бремелинки да не се спотайват, а да пишат как са, че ги мислим Hug
Виж целия пост
# 2
Ая за хемоглубина - не се кахъри. Намя проблеми - толкова жени изкараха бремеността си с 90-98 хемоглубин и никакъв проблем.
А аз дето имах 136 хемоглубин - не се отървах от проблеми.
Виж целия пост
# 3
Пия само лекарства - едното е Ferro Folgamma, а другото - Тот`Хема (това е за разтваряне и има доста гадничък вкус Sick)
Аз ям доста ранообразно и редовно, та не знам какъв по-специален режим да следвам  newsm78
Иначе стойностите не са трагични, но притеснителното е, че са паднали толкова бързо  Rolling Eyes Предполагам, че болестта си е оказала вличние. След 3 седмици пак ще правя изследвания, така ще видим  Simple Smile

Виж целия пост
# 4
Aya, пиеш ли витамини за бременни?
Виж целия пост
# 5
да - откакто се разболях - и ми казаха, че мога да пия всякакви мултивитамини, но в аптеката ми дадоха О!Мами

Ти как си? Не остана  Crazy
Виж целия пост
# 6
Аз съм новодомка и колкото да се опитвам да се пазя и да не се претоварвам, като гледам мъж ми как се мъчи сам и аз се хващам да помагам. И естествено си докарвам малко повечко контракции, слава Богу безболезнени.
След седмица ще съм в болничен вече и ще се постарая да си подредя гнезденцето полека лека.
Aya, аз малко като рекламен агент ще прозвуча, но определено на всички мами препоръчвам пре-натал - с естествен произход са и си имат голям набор от необходими за бъдещите мами минерали. Могат да се пият постоянно и без да се налагат паузи.
Виж целия пост
# 7
с надежда  да попитам момичетата тук, които са правили инвитро- имали ли сте зацапване преди 14 ден и ако да как се развива бременността ви досега.
Виж целия пост
# 8
Ники, аз си мисля че с инвитро или не, има случаи на зацапване 8-10ден - това имплантационно зацапване   bouquet Стискам ти палци fingerscrossed

А ние тъкмо се връщаме от преглед  Flutter
Юнаците растат - единия излиза вече 600гр, другия 700  Heart Eyes Шийката е затворена и док ми поръча да стискам поне 9 седмици още  Grinning
Виж целия пост
# 9
Aya, благодаря, но не мисля, че е имплантационно зацапване. 10 дена след трансфера имплантацията би трябвало отдавна да е минала Simple Smile
Виж целия пост
# 10
Мдам, така е  newsm78 Уф, надявам се да няма проблем де   bouquet
Виж целия пост
# 11
Здравейте мили момичета  Hug
Аз отдавна не съм писала тук, но ми беше толкова притеснено последните две седмици, че не исках да ви обременявам с проблемите си.
Обаче днес не мога да не ви се похваля. След две седмици закъснение най-после днес ми казаха резултата от първото изследване от амниоцентезата. Изследванията са добри - няма Даун (цитирам думите на докторката). Като го чух им простих двете седмици забавяне през които само дето не умрях от притеснение. Е, остана още един резултат е края на седмицата, който се надявам да е добър  Praynigи вече мога да мисля за Коледа. Има и още една новина - бебо се оказа бебка. Стаменов ми го каза още преди 4 дена , но днес го потвърдиха официално. Laughing
Ей хайде, чакам  и от вас добри новини. Надявам  се, че всички майчета тук са добре.
Приятна вечер  bouquet
Виж целия пост
# 12
Браво, Тини, честито ти хубавинки  Hug

Не ви се отчетох за прегледа от събота - юнаците са порастнали (както и аз поктай тях  Joy) - по 600 и 700 грама са вече - над 30см  Heart Eyes В неделя вечер май имах нещо като лека контракция заради желанието ми да помогна на мъжа ми и се юрнах да чистя след майстора. В резултат на това още ме боли поне два пъти по-силно кръста и не смея да пипна нищо вече  Embarassed

Чакам празниците с нетърпение да не ходя малко на работа - започна много да ми тежи на тоя стол - крака и кръст не спират да ме болят и нощем се будя от болките Rolling Eyes
Виж целия пост
# 13
Ая, изглеждаш чудесно, онзи ден като се видяхме за съжаление не можах да ти го кажа, щото други неща ме вълнуваха Embarassed. Искрено се надявам срещата ни да ми носи късмет Praynig
Същата вечер или на следващата дори те сънувах, теб, майка ти, свекърва ти и мъжа ти без да ги познавам ама то това е нормално за моето развинтено въображение Mr. Green
Браво за бебоците Laughing, а ти не се напрягай да помагаш - само почивка от тук нататък Hug

Тини чудесна новина Laughing, представям си какво ти е било през тези седмици докато чакаш резултата. Хайде дано и следващото изследване да е с прекрасен резултат Praynig

Хубава седмица скъпи бремелинки  bouquet


Виж целия пост
# 14
Тини, страхотни новини, и честита ти бебочка. Wink Ние вече се оглеждаме за кандидат-снахи така че ще показваш снимки.  Mr. Green
Ая, твоите бебоци са страшни, все така да продължават да дебелеят и големят. А ти се пази повече, никакво чистене и повече лежане.
Аз да си кажа, че ходих на доплер в понеделник в Шейново. Прегледа беше 3 мин. лекарката беше крайно лаконичка.  Rolling Eyes Само каза че вижда мъж,  Grinning и че кръвопотока е нормален. Но на мен това ми стига. Blush  Другата седмица ще ходим сърцето да гледаме и се надявам там да е по-подробен прегледа. Иначе аз съм учудващо добре, почти нищо не ме боли. Което обаче е повод в работата да злоупотребяват с мен - миналата седмица в командировка, утре пак ме пращат до Плевен, с една дума са ми се качили на главата.  #Cussing out По тоя повод мисля да накарам Стаменов като се видим след нова година да ми издаде официална лекарска бележка, че всякакви пътувания са ми забранени.  Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия