Пак за плажовете...

  • 5 516
  • 75
Провокирана от темата за нудистките плажове ,реших да поставя др тема ,която ме вълнува отдавна.
      ЗАЩО ЖЕЛАЕЩИТЕ ДА СЕ ПЕКАТ БЕЗ БАНСКИ НЕ ПОСЕЩАВАТ САМО НУДИСКИ ПЛАЖОВЕ?!Защото се получава така.че който не иска да има около него голи хора , просто няма къде да отиде на плаж #Cussing outНе мога да се отърва от чувството , че се прави някакво показно.........Ами искаш да си без горнище , ок , отивай при нудистите!
Виж целия пост
# 1
Чакай сега, за нудистите ли говориш, или за мацките, които се пекат по монокини? Разликата в манталитета е огромна  Simple Smile А тебе защо чак толкова  #Cussing out те гневят мацките без горнище?
Виж целия пост
# 2
Ми дай да ходим на плаж така:

 Crazy Crazy
Мария ти в коя година живееш?
Виж целия пост
# 3
С тия голи колене - ужасссс  #Crazy
Виж целия пост
# 4
Ами права е Мария, как така ще ходят девойките по монокини, не може разбира се NaughtyНали мъжа й ще гледа само тях, а нея ще я игнорира. Mr. Green
Виж целия пост
# 5
Плажна полюция си требе тука! #Cussing out 
Че и бебета голи съм виждала на плаж! Ааааа.
Виж целия пост
# 6
ай навлече си беля на главата - сред теми от свирки до изневери, да пуснеш тема срещу монокините,  долу моралистите! А иначе - ние мъжете къде да плакнем очи? Че да не говорим че и моята жена се мандахерца по монокини само. А на малкия и пишката му се види, но тя е гордост за бащата де......
Виж целия пост
# 7
А на малкия и пишката му се види, но тя е гордост за бащата де......
...ти да земеш второ да правиш вече... Wink
Виж целия пост
# 8
И какво ти пречат мацките без горнище? Ти да не ревнуваш, че мъжа ти се заглежда в тях? Ами нормално е, защо не. Аз например винаги се пека без горнище и само по прашки.Така ми харесва, гърдите ми изглеждат добре, не се срамувам да ги покажа, искам да си ги пека, защото е полезно и мразя разликите в цвета на кожата, които оставят горнищата. Не ми пука даже, изобщо.
Виж целия пост
# 9
Хубаво де, аз да попитам - като се печете само по прашки, що не се печете голи  newsm78
Виж целия пост
# 10
Аз пък обичам да съм без горнище и да приклещвам мъжките погледи и да дразня жените  Mr. Green
Ама прашки няма да обуя Sick
Виж целия пост
# 11
Аз пък мразя да се пека по монокини точно заради някой зазяпан в циците ми... Crazy Иначе не ми пука коя колко се е разхвърляла на плажа около нас.
Виж целия пост
# 12
Хубаво де, аз да попитам - като се печете само по прашки, що не се печете голи  newsm78
щото ни е срам Embarassed
Виж целия пост
# 13
Първи декември е !!!
Какви плажове???
Виж целия пост
# 14
Хубаво де, аз да попитам - като се печете само по прашки, що не се печете голи  newsm78
щото ни е срам Embarassed
и не искаме хората да ни гледат интимните части - те и да се пекат и да не се пекат все тая.Айде не чувствате ли, че тъпи въпроси си задаваме тука?То е ясно - нудистите демонстрират голотата и несрамуването от нея, мацките, които си пекат гърдите - го правят, за да са хубави после.Не сте ли съгласни, че разликата, която оставя горнището е кошмарна?!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия