Ново двайсе!

  • 1 105
  • 8
На 15.11 правих инсе при д-р Владимиров. На 26 помислих, че е неуспешно, заради дошлият ми цикъл и на 28 отидох при него за да определим стимулацията. Да обаче лигавицата беше 11мм и той каза, че това не е М и да изчакам и ако не ми дойде истинска М. да направя тест. Направих аз тест на 30 отрицателен, отидох и при моята гинеколожка (понеже съм от Варна) на УЗ - лигавицата 13.1мм, бременност не се видя и тя каза, че за момента не се виждала и извънматочна бременност, понеже при такава се виждала някаква течност зад яйчника. Днес пак направх тест -отрицателен, Владимиров ми поиска и кръвен е той е положителен със стой ности 28,35. В понеделник пак ще правя ЧХГ тест и ще видим какво е. Страхувам се мого да не е извънматочна бременност заради пробожданията, които имам в деснят яйчник и ниско долу. Някой с подобен опит има ли? Споделете моля ви, че ще полудея до понеделник!
Виж целия пост
# 1
Търпение и положителна нагласа. Всичко ще е наред. Laughing
Виж целия пост
# 2
Благодаря ти Лали! Ти винаги се отзоваваш много бързо. Ами за търпението няма как ще стискаме, притеснява ме и това кървене, изобщо не е спирало от 26.11. Абе луда работа
Виж целия пост
# 3
Не искам да те обезкуражавам, но за положителен кръвен се счита, когато стойностите са по-високи от 50.
Пробожданията са нормално нещо, не се тревожи.
Дано в понеделник стойностите са се вдигнали. Успех!
Виж целия пост
# 4
Не се отчайвай!
Направи пак кръвен тест!
Стискаме ти палци!
Виж целия пост
# 5
Здравей zinaz!
и аз имам подобен проблем..... Sad
дойде ми около 9 дни по-рано , което никога не се е случвало ( цикъла ми е през около 36 дни)    Датата на която  чаках М. беше 04.12. Но цикъла беще по странен, не както всеки път....... по оскъден и понякога кафяв и продължи по дълго.Интересното е че от преди 2 дни зазпочнаха да ме болят гърдите и кръста ... а нали уж ми свърши вчера. От вчера пък имам тъпа болка - но не постоянно да ме боли, а се появява през 1 мин. примерно....сякаш в яйчника (само единия). И  аз незная какво става вече.Тест не съм правила... ще изчакам поне да дойде 04.12.ако пък отида на доктор сега мисля ,че е още рано и нищо няма да се види. Sad
И аз се страхувам много да не е извънматочна бременност.
Виж целия пост
# 6
Направи тест.
Виж целия пост
# 7
Да Лали, ще направя утре на всяка цена.Но дори и да е отрицателен , не е гаранция че няма извънматочна нали?
Виж целия пост
# 8
Мисли позитивно. Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия