постоянно се превива

  • 623
  • 6
Мами,моля ви да ми помогнете.Сърцето ми се къса като гледам моя малък мъж да се превива така.Знам че се дължи на коликите и от това не може да се избяга,но не спира да го боли през цялото време когато е буден.Няма и миг в който да не спи и да е спокоен.Лекарите казват да не се притеснявам,но все пак.....???Кажете как е при вас?
Виж целия пост
# 1
Миличкото бебче.
Така е мила докато преминат коликите ще ви е трудно.
Малкия ми син имаше страшно много колики.Плачеше денонощно.
За колики давай капки .Не знам какви ползваш ,но ги давай.
Много люшкане и много гушкане.
Виж целия пост
# 2
Горкото бебче Sad Моят син нямаше много колики, но съм давала Саб симплекс за да минат по-бързо! Дано и твоето детенце се оправи по-скоро! Praynig
Виж целия пост
# 3
И ние не сме имали много колики,но когато получехме най-добре ни действаше затоплена пелена на коремчето.Давала съм и Еспумизан капки и вода с копър-също помагаше.
Виж целия пост
# 4
И ние не сме имали много колики,но когато получехме най-добре ни действаше затоплена пелена на коремчето.Давала съм и Еспумизан капки и вода с копър-също помагаше.
newsm10Същите методи използвах и аз....облекчават поне малко, държах е също с коремчето надолу - на хълбок , люшкане също.Пожелавам ти по бързо да му преминат коликите, че наистина е голяма мъка smile3518
Виж целия пост
# 5
И моят син имаше понякога такива"жестоки" колики,от многото прочетена информация разбрах,че повечето начини за справяне с тях само облекчават състоянието,не премахват болката.
Виж целия пост
# 6
Освен капките давах и едно чайче на "ХИП" специално за колики, на гранули.
Няма как - има такъв период, но ще отмине.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия