Кажете за ЦИТРОСЕПТА

  • 5 502
  • 43
Днес чух за този препарат - Цитросепт. Някой ползвал ли го е? Прочетох в архива добри отзиви, но кратки. Ще ми кажете ли повече? Например в момента сме болнички - мога ли да започна да давам?
Една позната освен това каза, че пие по 5 капки на ден. А в сайта http://citroseptbg.hit.bg/index1.htm пише, че 1 капка е за 1 кг тегло, при това 2-3 пъти дневно. Нещо не ми се връзва  Thinking
Ще ми кажете ли в каква дозировка се дава на 2-годишно детенце?
Благодаря предварително!
 Hug
Виж целия пост
# 1
аз съм го купувала но така и неможах да го давам защото много горчи и детето не изкаше да го пие,но си правих капки за нос много ефикасни стават,а ти даваи по 10 капки ако ги пие разбирасе,нищо няма да му стане на детето
Виж целия пост
# 2
Нека те посъветвам мами,които дават на децата .Аз го пробвах само веднъж - Sickмного горчиво нещо е .
Виж целия пост
# 3
И аз съм правила капки за нос и действат  Simple Smile. Пила съм, но повече от 3 капки, разтворени в много сладък сок не мога, много горчи това!   
Виж целия пост
# 4
цитросепт е природен АБ много е ефикасен приема се  по 1 капка на килограм телесно тегло.ако сте 10кг.даваш 10капки разделени на 2 приема  в цитрусов сок, по време на пиенето добре се разбърква защото е маслен разтвор и пада на дъното на чашата.супер е  става за много заболявания
Виж целия пост
# 5
И аз така го давах-колкото килограма,толкова капки.
Виж целия пост
# 6
Хубав е,но наистина е много горчив и дъщеря ми изобщо не го поглежда!
Виж целия пост
# 7
Много добър препарат!
Вие как го давате, че децата ви го усещат? Моят син е 10 кг - 10 капки на денонощие в 3-4 приема. Сок не пие. Капя му ги в АМ (200 мл) по 3 капки, останалите пак по 3 на едно ядене, като го разбъркам нищо не усеща, въпреки, че е супер злояд и капризен на храни! Тъй като и аз съм го пила, осъзнавам,че е невъзможно да бъде изпит, разтворен във вода - тогава ужасно горчи.
Разреден за хрема също е ефикасен.
По 10 капки в една доза шампоан ми премахва пърхута.
по 10 капки в 0,5л вода за промивка против вагинални гъбички също е ефикасен при мен.
Виж целия пост
# 8
mili ние сме почти на 2г. Цитросепт пием вече от 3м. Слагам и по 3-4капки в сокчето, ако са повече го усеща и казва че и "ЛЮТИ". Не винаги успявам да и го дам 2-3пъти на ден, но гледам да е поне веднъж.  Не знам дали на него се дължи или не но от септември месец ходим на ясла и чак миналата седмица успяхме да се разболеем. Laughing
AQ, КиФла, а ще ми каже те ли как го давате като капки за нос, не е ли много неприятно. newsm78
Виж целия пост
# 9
За хрема - 1 капка се разтваря в 2-3 супени лъжици преварена вода, така ми каза лекарят, на който се задават въпроси в сайта на цитросепт. Капе се често, не вреди.
Еми гадничко си е, люти малко на гърлото, поне не горчи на езика. Аз по-сериозни капки за нос не капя... Освен малко физ. р-р. в комбинация.
Виж целия пост
# 10
Ние основно се лекуваме с Цитросепт.Установила съм многократно доброто му действие.Давам го на дъщеря си редовно,когато забележа първите симптоми и за един ден се оправя.Разреждам го в натурален сок,като слагам и малко мед,за да не горчи.
Виж целия пост
# 11
Много е силен Цитросепта и трябва да се внимава много с дозировката.Аз така си изгорих устата с него,че ми става зле като се сетя.Не бих го дала на детето си. smile3514
Виж целия пост
# 12
Лекувала съм се със Цитросепт и наистина много помага, но е едно от най-отвратителните неща, които някога съм опитвала. На децата не съм давала.
Доколкото знам трябва постепенно да се свикне с него, защото не е напълно безобиден- киселинността му е много висока.
Виж целия пост
# 13
Аз го давам на детето си вече втора година през зимния период! Двам му профилактичната доза,която е на половина на другата, т.е. детето ми тежи 16 кг., а аз му давам 8 капки на ден и ги разреждам в прясно мляко с какао! Само с млякото не ги усеща! Много съм доволна от този продукт! Чела съм за него само добри отзиви и че е много мощен антиоксидант!
Виж целия пост
# 14
Наистина е ужасно горчив Sick на децата не съм давала, но аз го пия. Чух за този продукт, когато получих тромбофлибит като усложнение след секцио. За различните заболявания дозировката е различна и каква трябва да е тя, ще прочетеш на листовката.
Аз го пия разтворен във вода и страшно горчи, но виждам, че мамите са ти дали добри съвети как да го ''маскираш'', така че детето да не го усеща. Успех!  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия