Велоергометър от Метро...

  • 6 258
  • 6
Е, навих се и аз да си купя такова чудо, но не ми се дават много пари. Знам, че имаше много подобни теми, но не открих това, което търся, а именно...
Има ли някоя майка вело от Метро и доволна/недоволна ли е от него? Мисля, че марката беше Спортер, ако не се лъжа.
Виж целия пост
# 1
В метро и аз съм зяпала фитнес уредите, вариантът с изплащането ми допадаше, но се отказах поради две причини: марките не ми вдъхнаха доверие и вкъщи нямам място, където да сложа уреда Blush
Виж целия пост
# 2
Ейц и аз съм се навила да си купя.... ще следя темата с голям интерес...моето колебание за сега е КРОСТРЕНАЖОР/ВЕЛОАРГУМЕТЪР
Виж целия пост
# 3
По-добрият избор естествено е крос тренажора.
П.П Нали това беше онзи уред, дето се качваш и движиш едновременно ръцете и краката Embarassed
Виж целия пост
# 4
Купих си още през лятото същата марка от Метро ,беше на промоция-215 лв.Въртя винаги като ми остане време,досега не съм имала проблеми с уреда Peace.Честно казано обаче съжалявам,че не си взех крос тренажор,но по-нататък
Виж целия пост
# 5
Ние имаме кростренажор купен от Метро. На Ketler е, много сме доволни. Тогава струваше около 500 лв. но сега може да е паднала цената. Веднъж само имаше малък проблем с него но много бързо дойдоха хората и го поправиха без пари  Wink
Според мен кростренажора е по-добър вариант защото се движиш цялата, а пък при велоергонометъра само краката  Crossing Arms
Виж целия пост
# 6
Кростренажора определено е по-добрият вариант. Но цената му е около 2 пъти по-скъпа. Аз имам велоергометър Спортер от Метро и досега проблеми не съм имала. Не че го карам постоянно  Embarassed Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия