Всеки ден ли давате попара?

  • 3 133
  • 28
Питанката ми е за сутрешната попара - всеки ден ли давате на 8-9 месечните бебоци? Аз я включих в менюто на бебо последната седмица на 8-ми месец и не че не я яде, но млякото го тачим далеч повече   baby_neutral Та се питам дали да не разнообразявам с попара с мляко или направо от време на време да си му давам АМ, както преди  newsm78. Знам, че няма да навредя, ако я пропускам от време на време, но нали идеята е да правим най-доброто за нашите мъници и се чудя в случая кое е по-добре...
Виж целия пост
# 1
Виктор обожава попарата, но въпреки това не му давам от нея всеки ден. Общо-взето я редувам с адаптирано мляко или по-скоро около 4 пъти седмично му давам попара и три пъти - адаптирано мляко. Мисля си, че адаптираното мляко е по-добрият вариант. Но пък попарата толкова я обича, че не ми дава сърце да го лиша от нея. Скоро ще му дам и кисело мляко и тогава най-вероятно ще редувам попарата с кисело мляко с някаква добавка, а адаптираното мляко ще остане сутрин и вечер/а, да, и като част от следобедната закуска/.
Виж целия пост
# 2
Моята дъщеря също обожава попара, но ако я давам всеки ден със сигурност ще й омръзне и гледам да е през ден или два.
Може за закуска да даваш и каша.
Също може да правиш обикновенни бисквити+Ам
Или овесени ядки със сирене и масло.
Виж целия пост
# 3
Не, никога не съм давала попара. Има толкова по-хубави заместители - грис, овесени ядки, макарони, каши... Почти всеки ден давам каша и да, ако иска АМ, задължително давай да пие, поне по веднъж на ден.
Виж целия пост
# 4
До 10-тия месец - да. Правех я с различен вид чай и без чай.
След тази възраст почнах да редувам с грис, кус-кус, юфка, елда, овесени ядки - всичко с мляко /адаптирано, а после и прясно/, сирене и краве масло; мляко с бисквити.
feeding
Виж целия пост
# 5
Ами то важното в попарата е сиренето, което може да се сложи и в овесени ядки , грис. А иначе ако държиш на АМ  може да слагаш и бисквитки в него и пак е попара Wink
Виж целия пост
# 6
Редувам попарата с кус-кус на Плазмон, АМ с бисквити или бишкоти и смятам да започна кис.мляко с бисквити
Виж целия пост
# 7
Не, никога не съм давала попара. Има толкова по-хубави заместители - грис, овесени ядки, макарони, каши... Почти всеки ден давам каша и да, ако иска АМ, задължително давай да пие, поне по веднъж на ден.
Peace
Виж целия пост
# 8
Все още си пие АМ за закуска, попара не съм му давала  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 9
моята принцеса също много обича да си хапва попара но въпреки това не и давам всеки ден-редувам със -  Грис,Дуетите на HIPP(тези които са с йогурт или с извара),АМ с бисквити и плодове,И сега мисля да започна да и правя и Овесени ядки Peace
Детето трябва да има разнообразие в храненето за да му се поддържа апетита  Peace
Виж целия пост
# 10
Редувай я и с други неща - грис, овесени ядки, а може и само АМ  Peace
Виж целия пост
# 11
И ние все още сутрин закусваме АМ.Попара не съм давала.Имахме период в който не искаше АМ и тогава правех овесени ядки,каши...
Виж целия пост
# 12
Не давам всяка сутрин. Може би се свежда попарата до веднъж седмично. Има толкова подходящи закуски.
Виж целия пост
# 13
А за овесените ядки да попитам, какви купувате, стандартни или някакви специални бебешорски newsm78? Имам чувството, че ще се задави с обикновени Sad. Май бях гледала преди доста време някакви, на които пишеше "фини", каквото и да значи това...
Виж целия пост
# 14
редувам я с мляко
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия