до мамите раждали секцио

  • 1 007
  • 19
много ме интересува с какво си мажехте белега за да се заличи или да избледнее и дали тава и за други белези от операции.БЛАГОДАРЯ ВИ
Виж целия пост
# 1
На мен ми препоръчаха да се мажа с Контрактубекс, но аз така и не се мазах  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 2
На мен ми препоръчаха същото мазило.Струва май към 15 лева, но може и да греша.Аз също не се мажа със нищо, но белегът започна в краищата вече да избледнява.Ако е направен хубаво шева може да изчезне до 1 година.
Виж целия пост
# 3
Аз също разбрах за мехлема Контрактубекс,но не съм го ползвала.Надявам се с времето да избледнее.
Виж целия пост
# 4
Аз ползвам контратубекс. За да има ефект трябва да се нанася многократно през деня - това му е неудобството. Особено подходящ е ако белегът има неравности, тоест задебеления.
Виж целия пост
# 5
с нищо не се мажа, но ми се струва, че избледнява
Виж целия пост
# 6
И аз се мажех с Контрактубекс ,не намерих особена разлика.Аз и не се мажех много редовно.
Виж целия пост
# 7
На мен ми препоръчаха да се мажа с Контрактубекс, но аз така и не се мазах  Rolling Eyes


Бил много ефикасен, но и аз не го ползвах. Белегът ми го няма - почти, трябва да знаеш, че съм оперирана, за да го видиш. Основното е да попаднеш на добър лекар, който да ти направи операцията. Желая ти всичко хубаво   bouquet
Виж целия пост
# 8
С нищо не съм го мазала,вече почти не се забелязва Peace
Виж целия пост
# 9
И аз с нищо не го мажа,не си личи чак толкова белега.
Виж целия пост
# 10
Не съм се мазала,но шева ми е перфектен и почти не се забелязва!
Виж целия пост
# 11
Купих Контратубекса, но не се мажа. Да си призная, мързи ме  Tired...трябва да се нанася многократно през деня и нямам нерви.  Crazy Но пък шевът ми е доста добър явно, защото вече виждам, че избледнява и някак се свива. Мисля, че до годинката на беба ще е трудно различим, а и моят е мнооого нисък и дори с хипер плитко и изрязано бельо пак не се вижда.  Flutter Браво на доки!  smile3501
Виж целия пост
# 12
Мажех белега с Контрактубекс  Peace
Виж целия пост
# 13
На мен ми препоръчаха да се мажа с Контрактубекс, но аз така и не се мазах  Rolling Eyes
и аз така Blush
Виж целия пост
# 14
На мен ми препоръчаха да се мажа с Контрактубекс, но аз така и не се мазах  Rolling Eyes


И аз така  Confused
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия