помощ запушен нос

  • 2 526
  • 18
Здравейте, бебо е почти постоянно със запушен нос. Пръскам му Стеримар но вече е толкова трудно, доста шава и плаче като го правя. Някаде във форума бях срещала за някакъв крем за отпушване, но не мога да намеря коментара. Моля ви дайте ми съвет какво да правя, че имам чувството че на момент се задушава.
п.с. Ние сме на климатик но с йонизатор и уж въздухът не е сух но незнам , дали е от това и си мисля да купуваме овлажнител. Вие как мислите? newsm78
Виж целия пост
# 1
Нашата педиатърка каза да му мажа ноздричките с крем Нисита/Низита /не знам точно как се произнася/, защото и ние сме с климатик Simple Smile
Виж целия пост
# 2
и помогна ли?
Виж целия пост
# 3
Предполагам да, за година и 2 месеца 2-3 пъти е бил хремав  Rolling Eyes Ако искаш питай педиатъра си и ако не му помогне, поне няма да му навреди  Hug
Виж целия пост
# 4
Нашата педиатърка каза да му мажа ноздричките с крем Нисита.
Също така и Вибросил гел,дано да съм го написала правилно.
Виж целия пост
# 5
Благодаря ви много , а каво ще кажете за овлажнителя?Помага ли
Виж целия пост
# 6
Аз мажа с Нисита, но за мен ефектът е нулев. Взех физиологичен разтвор, но още не съм капала. Ние сме на парно и също си мисля, че е от това.
Виж целия пост
# 7
И аз съм за физиологичния разтвор. Когато моето бебе имаше такъв проблем му капвах и кърма, но не помогна особено много.
Виж целия пост
# 8
Като бебчета на моите деца съм слагала физиологичен разтвор в нослето и капех витамин"С".
Виж тази тема може да ти е от полза.


http://archives.bg-mamma.com/archive/000/065/411/65411/65411.html
Виж целия пост
# 9
Стеримар,Нисита,физиологичен разтвор-всичко съм слагала и са ОК.
Виж целия пост
# 10
Стеримар,Нисита,физиологичен разтвор-всичко съм слагала и са ОК.
Peace Peace Peace
Виж целия пост
# 11
физиологичен разтвор newsm10
Виж целия пост
# 12
До сега Божа е била два пъти със запушен нос,но аз правя инхалации.Слагам я в кенгуруго и двете над тенджерата със сода и вода,на мен на първата  процедура ми се отпуши носа.След инхалация капя капки и редувам със Стеримар.Тя размеква секрета и от нея отива и към гърлото,така,че това е моя метод на действие. Peace
Виж целия пост
# 13
 Физиологичен разтвор- със спринцовка й капвам на бебката и винаги има ефект.
Виж целия пост
# 14
Натриев хлорид от аптеката- демек разтвор на готварска сол, в едно определено съотношение.Помагало ми е. Тука има и капки "Олинт" от които съм много доволна , може би ги има и у нас , пробвайте..
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия