За мъжете и ...

  • 1 671
  • 43
Седя си аз и си мисля.
Запознах се преди време с един младеж,
на вид сносен, добре облечен, с голям нос,
ако се сещате за какво говоря. Подаде си
той ръката, стиснах го аз мъжката, ама той
се оказа от ония с мазното ръкоплъзгане,
дето не си мечтаеш да срещнеш на тъмно.
Айде, преглътнах го, не е зидаро-мазач,
простено му е. Ама секунди по-късно си
каза името. Цветелин. Е, казах си, пасва
му на плазмодия перфектно. Следващите
ни срещи ме убедиха, че няма нищо случайно
на този свят. Ръкостискането, името, цялото
присъствие на въпросния тиквеник ме накараха
да се зарадвам, че не съм го срещнала по-рано,
когато големият нос имаше за мен стойност.
Вие срещали ли сте през живота си мъже
с име Цветелин и подобни? И бягате ли през
глава от такива? Мъж като е, да е отвякъде!
Виж целия пост
# 1
Антипатични са ми мъже, които излъчват въпросната лигавост. Каквото ще да му е голямо, противни са ми и това си е. А има много такива мъже, не съм сигурна на какво се дължи, но определно се роят мазнейковите. Има и един друг тънък момент, когато възпитанието на някои представителни на силния пол е толкова префинено да не кажа чак перфектно, че се бърка с плазмодийство.

Никъде не съм конкритезирала имена!
Виж целия пост
# 2
Не съм забелязала името на човек
да има нещо общо със същността му.
Ще дам пример - познавам 2-ма души
с името Петър. Единия е същия какъвто
описваш ти, а другия е абсолютен мъжкар
и абсолютна противоположност на първия
във всяко едно отношение.
Също така не е добре да се обобщава -
щом е Цветелин значи е такъв.
Не мислиш ли, че би обидила доста
жени, чийто мъже носят това име ?
Виж целия пост
# 3
Вярвам в това, че името на човека има роля в това, как ще се държи по-късно. Знаете ми името, виждате Бенца.

Моят Александър не случайно е с такова име - навремето е имало такова владетелче и е бил доста напред с материала ако се сещаш за какво говорим все пак. Освен това не е бил гей, нищо, че еврейските конспиратори от холивуд лъжат в наши дни и изопачават историята.

Нормално е като си Кондьо да станеш певец.
Нормално е като се казваш Лиска да мамиш хора за пари.
Нормално е като се казваш Сопранов да не те пускат в Текила.
Виж целия пост
# 4
Да, имала съм подобни срещи-по ръкостискането посрещам аз често...По името не чак толкова.Но мразя мъж, като ми подаде ръка за здрависване някак увяхнало да е това, някак...като никак бих казала...по-добре да си ги държи в джоба ръцете...В интерес на истината-не знам моят как се е ръкостискал, май не сме го правили, направо сме се награбили явно-но нямам спомен Thinking
Виж целия пост
# 5
Не мислиш ли, че би обидила доста
жени, чийто мъже носят това име ?
И майки, които си кръщават синовете така  Wink Аз лично не бих. Вярвам, че името оказва влияние - и то по-скоро в този случай, отколкото в обратния. Срещала съм муньовци с мъжкарски имена, но мъжкари с муньовски - не.
Основният извод, обаче, Лиске, е: не гледай носовете, гледай ръцете - там измама няма  Simple Smile
Виж целия пост
# 6
Именно за това е малко по-трудно да избереш "качествено " мъжко име-все пак после дава същото на детето си и би следвало да се премисли... ThinkingААаааа, и ръцете не винаги показват, много моля-лъгала съм се така Whistling
Виж целия пост
# 7
Не съм забелязала името на човек
да има нещо общо със същността му...
Навремето гледах едно предаване (преди около 10-ина години) с една жена, която раzкаzваше как името е тясно свър3ано с 4овека, който го носи.
I ми се е набило в главата, 4е жените с името Виолета са много нещастни и много 4есто сами/самотни.
Поzнавам две Виолети, zатова съм zапомнила може би името.
Виж целия пост
# 8
Да, имам брат на име Цветелин. Висок е над 1,90 м., много атлетичен. Студент е в Щатите- учи  МИО, започна и втора специалност (някакви компютърни науки). Получил е награда от отличен успех, каквато получават 100-те най-добри студенти в САЩ. Работи на 3 места. Завърши испанската гимназия и като частен ученик- английската, както и алианса на Славейков- френски ез... Дали е плазмодий? newsm78
Виж целия пост
# 9
Да, имам брат на име Цветелин. Висок е над 1,90 м., много атлетичен. Студент е в Щатите- учи  МИО, започна и втора специалност (някакви компютърни науки). Получил е награда от отличен успех, каквато получават 100-те най-добри студенти в САЩ. Работи на 3 места. Завърши испанската гимназия и като частен ученик- английската, както и алианса на Славейков- френски ез... Дали е плазмодий? newsm78

Знаех си, че некой ше се впрегне лично все пак....И аз познавам един читав Цветелин. Много голям пич. Циганин е, има си партийка, но кара Бенц и харесва хубава музика....имената лъжат, но колата - никога.

Твоя брат колко дига от лежанка? В кой университет учи у щатите?
Виж целия пост
# 10
....имената лъжат, но колата - никога...

 hahaha
Виж целия пост
# 11
    Познавах един Дидо, който се оказа Детелин- мъжкар отвсякъде,страхотен.Имах съученик Детелин-едро момче с женско гласче и много смотан. Това за връзката между името и характера според мен е вятър работа. Иначе най-много мразя лигавите и префинени мъже.
Виж целия пост
# 12
Ръцете не лъжат, не!
За носа имах известни съмнения, ама и там се забелязва известна правопропорционална зависимост...май.

Акцентът на Лиска далеч не беше върху Цветелин конкретно, ама айде...

Ааа, забравих. Омъжена съм за мъжкар  Mr. Green, с подходящите ръце и голям нос, с Р в името, което допълва картинката, абе късметлийка отвсякъде...
Виж целия пост
# 13
Ръцете не лъжат, не!
За носа имах известни съмнения, ама и там се забелязва известна правопропорционална зависимост...май.

Акцентът на Лиска далеч не беше върху Цветелин конкретно, ама айде...

Ааа, забравих. Омъжена съм за мъжкар  Mr. Green, с подходящите ръце и голям нос, с Р в името, което допълва картинката, абе късметлийка отвсякъде...

Аз имам 'Р' в името, 'Р' в колата и 'Р' в ръката. Кво ще кажеш сега, а?

Нормално е да имам тройно 'Р' - все пак емблемата на Бенца има 3 фалически елемента.
Виж целия пост
# 14
http://www.astrohoroscope.info/imeto.php

 Thinking
С имената е сложно, хора с еднакви имена са с различни характери все пак... Grinning
И аз си мислех, че акцента не е върху името иначе... Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия