Знаете ли как се казва тази мазилка?

  • 2 352
  • 10



Здравейте момичета:)

Знаете ли нещо повече за този вид мазилка? Аз научих само, че е миеща се...но нищо повече. Даже не знам точно как се казва. Thinking

Ако имате повече информация, споделете.  Hug
Виж целия пост
# 1
Ойкос имат такива мазилки. Имаше и на други фирми, но в момента не се сещам. Скъпички са, около 30- 40лв че и повече излизаше на кв.м. Ако намеря нещо по-конкретно, ще пиша пак.
Виж целия пост
# 2
Много благодаря.  Simple Smile

За съжаление и двата сайта на фирмата не работят, но видях, че имат магазин на 2 крачки от нас. Laughing

Виж целия пост
# 3
това не е ли stucco veneziano? мисля, че така се казва мазилката и доколкото знам не е лесна за направа.

успех!!!
Виж целия пост
# 4
Аз мисля,че английската фирма Dulux предлага подобни ефектни мазилки.Мога да опиша технологии,но са малко сложни за изпълнение и,разбира се,скъпички.
Виж целия пост
# 5
Това е точно stucco veneziano  Peace
Виж целия пост
# 6
мъжът ми се занимава с декоративни мазилки и тази ми прили4а малко на стуко венициано но направена с голяма шпакла.Доста е скъпа-има я на варова и на водна основа.Варовата е малко по-ефтина.На квадрат е 33 лева с материала.Прави се на 3 ръце-първите две покриват а третата полира.После се слага вакси и така се запе4атва.Красива е но когато се прави само като акцент в стаята,тоест на една стена или една колона или трегер,ина4е става ки4.
Виж целия пост
# 7
Да - в къщи имаме мазилка в коридора от 2 месеца. Италиянска е на San Marco. Само че нашата е грапава и е адсики ефектна. Не го казвам защото е в къщи , всички я харисаха много.
www.sanmarco-bg.com
Наистина е скъпа. 40 лв/кв.м със шпакловката, но си струва. Препоръчвам я.
Имат около 700 вида мазилки, а за цветове да не говорим.....
Виж целия пост
# 8
и аз я бях харесала в едно заведение, така че мерси за инфото  Hug
Виж целия пост
# 9
Не е ли така наречената Венецианска мазилка  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 10
Това са латексовите бои с декоративен ефект.
Фирма Дулукс има такива, също така и Оргахим с новата им серия. Деко Профешънъл. Ето и линк към сайта им. http://www.deko-professional.bg/deko.html
Там за всяка една мазилка е обяснено по какъв начин се постига въпросният ефект.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия