Тези дни ще реша бъдещето си

  • 2 037
  • 11
М-да , чудех се дали да не го публикувам като анонимна , но какъв е смисъла от това ... нито се срамувам , е малко страдам , но истината е , че се чуствам необичана
От седмици дискутираме със съпруга ми бъдещето ни , само дето тази нощ си дадох сметка , че не говорим за бъдещето ни , а за бъдещето му ...
Всъщност проблема според него , че засега живеем при моите родители ( това от едно година )
След 6 месеца се очакваше да си купим собствено жилище с помощта на жилищен кредит , но не съм сигурна дали искам да го направя вече , заедно с него ...
Каза , че ще се изнесе , защото не понасял повече да живее тук ...
Въпросът е ... от кого иска да се изнесе , защото вече имам съмнения дали му пречат майка и татко или му преча аз ...
Истината е , че се чувствам самотна , говоря си сама , не обръща внимание дори и на детето ...

Оказа се  , че той от доста време си търсел квартира , представете си , само за себе си ...
А с мен през това време се държеше доста добре и аз си мислех , че нащата вървят към оправяне  , да , ама не ... той човека други сметки си правел , ама не смята за нужно да ме уведоми
И моля без съжаления , щото и без това ми се плаче , както и направих преди малко в тоалетна , за да не ме гледа детето  ooooh!

Както и да е , аз ще си реша какво да правя , всъщност си давам сметка , че ще  се чуствам по-добре само с детето ... и представа си нямате , колко силна мога да бъда
Виж целия пост
# 1
  Ами сега като прочетох как стоят нещата, май това е положението. Помисли си още, а за силна всички знаем, че си, доказала си го вече! Hug
Виж целия пост
# 2
Човек сам не знае, колко силен може да бъде.

Моя съвет е- всичко се променя. Той може днес да не се интересува от вас, но след известно време да му текне... Може сега всичко да ти изглежда непоправимо, но след време- да се промени. Не късай всички мостове.
Кураж и търпение!И не бързай - дори да страдаш не бързай.За това винаги има време.

Имаше една песничка детска- "Тече всичко тече.... "- и всичко се променя.

Извинявай, че се намесих.
Виж целия пост
# 3
Каквото и да решиш/те и както и да се развият нещата ти желая щастие и успехи   bouquet
"Имало да става" са казали някои хора...ако ще е за ваше добро (с детето) не бива да страдаш и да съжаляваш...кофти ще ти е -да..известно време, но после всичко е по-хубаво   bouquet
Виж целия пост
# 4
Стискам ти палци, каквото и да решиш!  bouquet

Силна жена си, незнам българка да и липсва кураж.
Виж целия пост
# 5
Toва с търсенето на квартира е доста показателно в каква посока са се насочили мислите му  Crossing Arms Пожелавам ти да вземеш правилното решение за теб и детето  Hug
Виж целия пост
# 6
Бъди силна и вземи правилното решение , най-вече за себе си Peace
Виж целия пост
# 7
Аз пък няма да те съветвам, а само искам да се присъединя към теб! И аз точно сега съм пред същото решение по наши си причини! И на мен ми се реве посточнно... Тежико е, но май е по-добре да ни е тежичко сега, за да ни е пък леко за в бъдеще! Хайде заедно да решаваме бъдещето сега?
Виж целия пост
# 8
акъл не давам но.......брачен консултант може да свърши работа
Виж целия пост
# 9
акъл не давам но.......брачен консултант може да свърши работа

не се заяждам но....само по филмите

Весели празници и на всички вас желая да изберта най-добрият път за себе си и за децата си  Hug
Виж целия пост
# 10
акъл не давам но.......брачен консултант може да свърши работа

не се заяждам но....само по филмите

Весели празници и на всички вас желая да изберта най-добрият път за себе си и за децата си  Hug

Това ми хареса.... така е ....това е голата истина. Скъса ли се черджето колкото и да го шиеш винаги ще личи.
Виж целия пост
# 11
писна ми, каквото и да решиш, имаш моята подкрепа! Успех!  newsm10
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия