На какво се дължи...

  • 1 212
  • 6
Здравейте,
бременна съм,с бебче,което много време исках и след като вече загубих едно.
Толкова съм щастлива от факта,но и ужасно много ме е страх.
Проблема е ,че мъжа ми който също твърдеше,че много иска дете се промени ужасно много след като разбра,че съм бременна.Не спира да крещи по мен,за най-малкото нещо ме убижда и е готов да ми скочи на бой.Много съм уплашена и не мога да повярвам,че това е същия човек,с който съм живяла вече близо 10 години.
Той наистина е различен и не показва никаква заинтересованост относно мен и бременноста ми.Моля ви ако има някоя от вас,която да е минала по този или подобен път кажете на какво може да се дължи и какво да направя?
Благодаря ви
Виж целия пост
# 1
Здравейте,
бременна съм,с бебче,което много време исках и след като вече загубих едно.
Толкова съм щастлива от факта,но и ужасно много ме е страх.
Проблема е ,че мъжа ми който също твърдеше,че много иска дете се промени ужасно много след като разбра,че съм бременна.Не спира да крещи по мен,за най-малкото нещо ме убижда и е готов да ми скочи на бой.Много съм уплашена и не мога да повярвам,че това е същия човек,с който съм живяла вече близо 10 години.
Той наистина е различен и не показва никаква заинтересованост относно мен и бременноста ми.Моля ви ако има някоя от вас,която да е минала по този или подобен път кажете на какво може да се дължи и какво да направя?
Благодаря ви

Ще говоря "по принцип" и в никакъв случай това не значи, че се отнася за вашето положение - може би го е страх, че ще се случи същото; неловко му е, че трябва да ти дава кураж, а самият той се чувства несигурен.... а може да е решил да сложи край на връзката ви и така да "си му създала" /защото бебчето е от вас двамата, не си го направила сама/ пречка...може да те подозира в изневяра и да се съмнява дали е от него....има 1000 причини, но нито една не го оправдава да се държи така с теб....колкото по-рано го накараш да го проумее, толкова по-добре, защото нещата от само себе си едва ли ще се оправят Rolling Eyes
Виж целия пост
# 2
Няма нищо случайно, всичко си има причина, но едва ли някой в този форум ще може да ти я каже SickТи си с този човек 10г , трябва да разбереш!
Виж целия пост
# 3
Може би се е шашнал от неизвестното което ви предстои. Макар и най-красивото събитие да ви предстои, той се чуства и малко пренебрегнат. Но нищо не оправдава това поведение. Ако рязговаряш с него по този въпрос, попитай го не се ли притеснява, че може да ти навреди? Ако продължава в същия дух - този човек не ви заслужава - теб и бебчето ти. След като още от сега се нахвърля така, какво можеш да очакваш в бъдеще. Дано се осъзнае и се промени. Искрено ти го пожелавам.
Виж целия пост
# 4
Мисля, че трябва да поговориш с него.Щом сте10 години заедно трябва да има диалог между вас и да се разберете като нормални хора без викове и скандали.Каквато и да е причината най-добре да си я изясните двамата!
Виж целия пост
# 5
Не искам да те плаша, аз го преживях с бащата на първото ми дете. Уж обичал децата, уж много искал собствено, уж ме обичал - и на финала се оказа, че не бил готов за такава отговорност (на 36год)  newsm78 Отървах се, слава Богу, защото всичко тръгна все по-зле и по-зле. Сега съм щастлива с друг мъж и двете ми деца.
Все пак ти желая успех, дано и той намери себе си. На теб лека бременност и щастие!   bouquet
Виж целия пост
# 6
Склонна съм да се съглася с The Sun , че може би е имал други планове или наистина не е готов, но след като това е втора бременност  newsm78, значи все пак не е случайност. Има друга причина и колкото по-рано я откриеш, толкова по-добре Thinking. Успех  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия