Проблеми със захранването

  • 556
  • 5
Здравейте момичета!
Отново се нуждая от вашите съвети.
Проблема е следния-вече станахме на 6 месеца и искам да започна със захранването.Но,срещам трудности. Sad
Първо,когато малката беше на 4 месеца и нещо, пробвах да й дам сокче от ябълка и морков и от двете получихме разстройство. SickОт ябълката -на 30 мл., а от моркова на първата лъжичка.Спрях.
Когато беше на 5 месеца и половина започнах с бананова каша(след консултация с лекар),но и там на 30 лъжички получихме разстройство.
След разговор с педито решихме да започнем с картофено пюре.Още не съм го дала,защото прекарахме по-тежко ваксината ДТК,но тези дни ще започвам.
Какво е вашето мнение?Питах педито и за гастроентеролог,но ми каза ,че няма смисъл да ходим.Притеснена съм,времето минава , а детето сигурно вече има нужда и от друга храна.И както върви ще въвеждам доста бавно храните и излиза ,че цял месец ще въвеждам едно картофено пюре,ами какво остава за комбинирани зеленчукови,месни,каши,попари и т.н.Обезпокоена съм ,защото знам,че късното захранване трябва да протича по-бързо ,в смисъл ,че всяка едмица се вкарва нещо ново.А ние доста ще забавим...
Виж целия пост
# 1
Не се притеснявай, за бързината на захранването. "Бързата работа - срам за майстора"  Wink Карай си бавно и славно, нищо няма да му стане на детето. Има време да яде много неща. Аз много бързах и само главоболия си създадох.
Виж целия пост
# 2
нама такова нещо, като всяка седмица нов продукт  Naughty даваш според детето. това преди истинско разтройство ли е било и просто по-кашава консистенция ?
Виж целия пост
# 3
това преди истинско разтройство ли е било и просто по-кашава консистенция ?
Да-разстройство е.Когато давах сокчетата на следващото изхождане нещата се нормализираха.С кашата положението беше почти същото.
Какво се прави при такива случаи?Изчаква се няколко дни и се дава впоследствие същото количество да което сме стигнали или пак започвам лъжичка по лъжичка?
Виж целия пост
# 4
опитай обикновена оризова каша или пюре от морков  Thinking
Виж целия пост
# 5
опитай обикновена оризова каша или пюре от морков  Thinking
И започни с картофеното пюре,но без мляко,а с вода.Успех! newsm64
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия