Въпрос за кошарите за игра

  • 507
  • 8
Момичета споделете вашия опит относно кошарите за игра.
Колко време се използват?На малката доста бързо й омръзват нещата и сега вече сме затрупани у дома само с нейни играчки и направо не ми се купува кошара.От друга страна,ако я оставя там ще съм спокойна ,че няма къде да отиде и ще си играе вътре.На от друга,ако ще я ползвам месец-два изобщо няма да вземам.
Виж целия пост
# 1
Ние я използваме откъм 5 месечна възраст. Сега по рядко, защото не иска да стои в нея, но пак от време на време, когато искам да отида до тоалетната или да свърша нещо, го оставям в нея, за по - сигурно. И като простирам например, защото иначе иска да излиза с мен на балкона.
Виж целия пост
# 2
Аз съм много доволна от кошарата. Вярно ползвали сме я от 6-ти до 10-ти месец, след това съвсем инцидентно, но си е облекчение. После дълго кошарата бе ползвана за кашон за играчки.
Виж целия пост
# 3
Не може ли в леглото да си я оставяш ако трябва да мръднеш? На 6 месеца вече е голяма и едва ли ще я ползваш дълго
Виж целия пост
# 4
още стоят в кошара  Mr. Green
Виж целия пост
# 5
Имаме сгъваема кошара на Бертони. Използвам я освен за игра и за спане когато пътуваме  или когато ходиме на гости на бабите.
Виж целия пост
# 6
мен ме интересуват приносимите кошари за игра и спане,тези които са от плат .Стабилни ли са,препоръчайте марка,интересуват ме не много скъпите до 100 -120 лева примерно
Виж целия пост
# 7
Не съм ползвала подобно нещо за никое от децата си. Оставях ги и ги оставям да си играят свободно в цялата къща. Не им ограничавам движението.
Виж целия пост
# 8
Ползваме от 6-ти месец на малкия, седи си в нея и сега, но само по негово желание. Използвам момента като се заиграе вътре да се изкъпя или нещо от сорта за което няма да мога да го надблюдавам.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия