Защо нищо не се получава?

  • 710
  • 4
 Темата ви е до болка позната и е за килограмите.От раждането до сега са минали 1.4 г-успях да сваля 10-11 кг.Пиех хапчета (зелева супа,хром ли не беше ,влакна разни)Лятото вървях всеки ден по 10км,въртя вкъщи велоергометър,ограничила бях сладко и тестяно,газирано и сок не пия.Е,нямат мърдане тия проклети кила и толкова.Дойде зимата започнах по 4 пъти седмично да карам велоергометъра ,взех си Л-карнетин заедно с fat burner,спазвах диета.Качих се на кантара и щях да  #Crazyами един грам не съм свалила.Може ли такова нещо .Вече започвам да се отчайвам.Къде греша?
Относно диетите,ама никак не ги обичам ,ставам зла и крива когато съм на диета.Посъветвайте ме какво да правя .Има да свалям още около5-6 кг.Вмомента тия са ми множко за височината. Praynig
Виж целия пост
# 1
Ако си от София, ела да играеш народни танци с нас в Дианабат. Тази неделя се събрахме няколко майки и ще играем всяка седмица събота и неделя. Аз от диети вече незнам на кой свят се намирам и това е добър и приятен начин за отслабване.
Виж целия пост
# 2
Милата, съчувствам ти... толкова усилия и накрая...   Confused
А см как са ? Може на обиколки да сваляш,провери  Peace
Виж целия пост
# 3
Ми спри да правиш всичко-лекарства,спорт,диети.Виж какво ще стане.Ако почнеш да качваш,значи все пак всичките тия неща помагат да не дебелееш поне.
Виж целия пост
# 4
  Здравей, миличка...съчуствам ти ужасно много, защото и аз се боря в момента с този проблем...хубаво, че спортуваш...според мен не трябва много много да пиеш разни "отвари". направо направи едни курс от плодолечение и ще смъкнеш, а и здравословно ще се почустваш по добре...ако се решиш, ела в темичката ПЛОДОВЕ,ЧАЙ,МЕД-ЖЕЛАЕЩИ?2-а част...там ще те подкрепяме през цялото време...а ти ще си щастлива...чао засега Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия