възстановяване след лапаро

  • 1 827
  • 5
здравейте момичета.
може ли да ми кажете нещо повече за възстановяването след лапаро?
казаха ми да очаквам месечния си цикъл по рано но някъде в Интернет срещнах материал ,че по принцип след тази операция цикълът закъснявал кое е вярното??? знаете ли какво представлява физиотерапията? никой не ми каза също кога мога да имам полов контакт и трябва ли да се пазим един месец?

Виж целия пост
# 1
Здравей Grinning!На мен след лапарото ми доиде на 45 ден,а ме казаха,че трябва до 40 ден попринцип.Пожелавам ти късмет Grinning Grinning Grinning!
Виж целия пост
# 2
здравей, на мен след лапарото цикълът ми дойде на 28 ден.а през следващият цикъл забременях и сега съм една щастлива мама на 8 м. момиченце.мц ти идва в зависимост какво ти е правено т.е. дали имаш оперативна намеса.аз нямах,моята беше диагностична.успех.къде прави лапарото?
Виж целия пост
# 3
моята лапароскопия беше диагностична и ми дийде с 5 дена по-рано,възстанових се значително бързо дори смея да кажа,че не съм имала никакви оплаквания,но може би това зависи дали са ти открили някакъв проблем,а при мен нещата бяха добри.другите момичета,на които им откриха запушени тръби или имаха миоми не се чувстваха изобщо добре. четох някъде,че от самия газ се получават схващания в обл.на вратът и др.места  дори и в продължение на месец.аз имах такова само два пъти и то за кратко.единствено ме узори излизането от упойка-много повръщах,но все пак важен е резултата.успех
Виж целия пост
# 4
Е,моята лапароскопия беше оперативна. Махнаха ми ендометриозна киста около 7 см. Цикълът ми дойде 2 дена след операцията. Следващия беше нормален.
Относно възстановяването: Около седмица не се чувставах много "комфортно", но на втората вече нищо ми нямаше. А за схващанията - имах ги около 1-2 дена след операцията -не са чак толкова ужасни.
Споко - на втората седмица ще си забравила вече за лапарото.
Успех.
Виж целия пост
# 5
Моята лапароскопия беше опертивна-премахнаха ми овариална фиброма и фенестрираха и двата яйчника- дойде ми 5 дена след нея. Определено първите 10 дни не се чувствах комфортно, което се изразямаше в остра болка в десният яйчник,схващания, отпадналост, нямах никакъв апетит и т.н. След това още около 10 дена ме придърпваха шевовете и имах леки болки. Сега ми е 34 ден от вторият цикъл-все още не ми е дошло, но имам всички симптоми на ПМС от около 7-8 дена.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия